Як вибрати зубну щітку електричну.

В останні роки великою популярністю стали користуватися електричні зубні щітки. Щоб правильно підібрати для своїх зубів електричну щітку , необхідно проконсультуватися зі стоматологом, який визначить індивідуальні характеристики до зубної щітки.
Вам знадобиться
  • Рекомендації стоматолога.
Інструкція
1
Тип щетіни.Прі виготовленні зубних електричних щіток використовують синтетичний матеріал, завдяки якому щетинки чистять зуби не тільки кінчиками щітки, а й бічними поверхнями. Діаметр щетинки зубної щітки, середньої жорсткості повинен складати приблизно 0,20 мм. Люди, які страждають алергією на синтетичні волокна, можуть вибрати щітку з натурального матеріалу.
2
Жорсткість щетини щеткі.Зубние щітки за ступенем жорсткості поділяються на такі види: екстра - м'які, м'які, середньої жорсткості, жорсткі, екстра - жорсткі. Щітки, що мають м'яку щетину, призначаються для дітей та людей, що мають захворювання порожнини рота. Жорсткі щітки рекомендується використовувати дорослим людям, що мають міцні тканини пародонту і, страждаючим підвищеним утворенням зубних відкладень. У багатьох електричних щітках скомбіновані щетини різної жорсткості, що дозволяє ефективно очищати зуби, при цьому, не травмуючи тканину.
3
Форма щеткі.Самой найкращою формою для електричної щітки є - кругла. Такі щітки можуть здійснювати крім зворотно-кругових рухів, ще й вібруючі. Такий фактор, дозволяє людині не прикладати зусиль до чищення зубів, щітка сама ефективно очищає порожнину рота.
4
Кількість рядів щетінок.Самим оптимальною відстанню між рядами щетинок вважається довжина в 2,5мм. Кількість щетинок у пучку має становити близько 30. Для дорослих рекомендовані електричні зубні щітки, які мають чотири ряди щетинок. Для дітей краще підійдуть щітки з трьома рядами щетинок. Монопучкова електричні щітки призначаються для очищення нальоту на зубах.
5
Швидкості роботи електричної щеткі.Хорошая електрична зубна щітка повинна мати кілька режимів швидкостей. Найоптимальнішим кількістю режимів швидкостей є - два.
6
Пітаніе.Некоторие електричні щітки працюють на пальчикових батарейках, що є дуже витратним. Краще купувати електричну щітку , яка заряджається від акумулятора.
7
Вес.Електріческая зубна щітка не повинна бути важкою. Оптимальною вагою вважається - 1-або 200г.
Корисна порада
Перш ніж придбати електричну щітку, необхідно звернутися за консультацією до свого стоматолога.