Як згадати свій логін. Як Згадайте логін електронної пошти.

Улюблені сайти, які нами відвідуються щодня, займають в нашому житті все більше місце. Ми звикаємо до них, вони стають частиною життя. На такі сайти ми входимо «на автоматі» - давно вже не замислюючись, який у нас там логін або пароль - система все пам'ятає. Але трапляється збій - і ви не можете увійти на свій улюблений ресурс, а логін ви забули. Ось що можна зробити в такій ситуації.
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно інтернет і доступ до своєї електронної пошти.
Інструкція
1
Перший варіант. Зайдіть у свою електронну поштову скриньку. Під час реєстрації вам надсилали реєстраційний лист, в якому було вказано й ваш логін , і ваш пароль. Знайдіть в своїй пошті цей лист і увійдіть на сайт під своїм логін ом і паролем.
2
Другий варіант. Зайти на головну сторінку сайту можна і без реєстрації. Перейдіть з неї у розділ «Допомога» або «Зворотній зв'язок». Напишіть листа Адміністратору сайту з проханням допомогти у відновленні логін а, і пошліться на електронну адресу, вказану вами при реєстрації. Почекайте трохи - вам допоможуть згадати ваш логін .
3
У самому крайньому випадку, ви можете зареєструватися під іншим логін ом і потім вже відновити свій колишній аккаунт.
Зверніть увагу
Зазвичай логіном на сайтах соціальних мереж є ваш адресу електронної пошти.
Корисна порада
Якщо вам довелося змінити свій логін зі своєї електронної адреси на іншій - запишіть його і зберігайте в недоступному для сторонніх людей місці.