Як поставити код на комп'ютер. Як поставити прибрати пароль на комп'ютері.

Код , а точніше пароль, на комп'ютер ставиться легким способом - в настройках вашого профілю. Є й альтернативний спосіб, який бажаний тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що не забудете свій код (пароль).
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, вхід під обліковим записом.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер. Натисніть кнопку «Пуск». Виберіть у списку пункт «Панель управління».
2
У новому вікні «Панель управління» знайдіть папку «Облікові записи користувачів» із зображенням осіб двох намальованих людей. Клацніть на папці подвійним кліком.
3
У новому вікні «Облікові записи користувачів» виберіть пункт, позначений зеленої стрілочкою «Зміна облікового запису». Наступним кроком виберіть ту обліковий запис, на яку ви хочете поставити пароль (код). Клацніть на її зображенні.
4
Новий пункт - вибір змінюваного параметра. Клацніть по напису «Створення пароля» біля зеленої стрілочки.
5
Наступним кроком ви повинні ввести в графи пароль. В першу графу вбийте придуманий пароль (код). У другу графу повторно вбийте його - це необхідно для підтвердження точності введеного коду або слова. У третю графу наберіть слово або фразу, яка служитиме підказкою про пароль. Ця інформація буде з'являтися, якщо ви будете забувати пароль і натискати на відповідну клавішу.
6
Натисніть кнопку в вікні «Створити пароль». Готово. Якщо ви хочете, щоб ніхто крім вас не потрапляв в комп'ютер, видаліть інші облікові записи або поставте на них паролі.
7
Альтернативним способом створення пароля (коду) для комп'ютер а є пункт в биосе «Сек'юріті». Для входу в біос натисніть клавішу Del при завантаженні комп'ютер а (іноді ця клавіша відрізняється для різних комп'ютер ов). В биосе знайдіть вищезгаданий пункт і введіть пароль. Мінус даного способу: якщо ви забули пароль, то звичайною переустановленням системи не обійтися (на відміну від першого способу). Знадобляться навики програміста.