Як виростити метеликів.

Новачки-колекціонери ганяються з сачком за метеликами, досвідчені - вирощують живі квіти будинку. Боїтеся, що у вас не вийде? Між тим, більшість видів метеликів цілком можуть з'явитися на світ у вашому домі.
Інструкція
1
Для початку потрібні яйця метелики. Для досвідченого людини знайти яйця метелики нескладно, вони зазвичай знаходяться на внутрішній стороні листя. Щоб принести в будинок яйця саме потрібної метелики потрібно знати її спосіб життя, повадки і багато іншого. Для зберігання яєць підійдуть маленькі прозорі коробочки. Якщо коробочки будуть більшими, то яйця метелики можуть висохнути. У цій коробочці яйця зберігаються до появи гусениць.
2
Можна спробувати змусити дорослу метелика відкласти яйця в контейнер. Для цього потрібно дорослу метелика посадити в вентильований контейнер, акваріум або банку з кормовим рослиною. Для нічного метелика кормову рослину не знадобиться.
3
Як тільки з'являться гусенички, їх потрібно пересадити в контейнер з кормовим рослиною. Контейнер вистилаємо м'яким папером. Туди доведеться постійно підкладати свіжі листочки. Гусеничка поки не потрібні вентиляційні отвори.
4
Ну от, гусениці підросли. Тепер пересаджуємо їх в просторий провітрюваний садок. Садок захищаємо від прямих променів сонця. Якщо гусениць в коші буде занадто багато, вони можуть травмувати один одного. За гусеницями потрібно доглядати: міняти листя, прибирати послід.
5
Коли прийде час гусеницях окукливаться, їх поведінка дещо зміниться: вони перестануть є і повзати по контейнера. Якщо у вас очікується поява денних метеликів , потрібні вертикально стоять гілочки, нічним метеликам потрібна земля.Теперь потрібно просто чекати появи маленького дива. Що з'явилися метелики радуватимуть вас і ваших близьких.