Як виростити вдома манго. манго будинку.

Манго - дуже красиве вічнозелена рослина зі східних областей Індії. Висота дерева в природі - двадцять-тридцять метрів. Листя у манго дуже красиві, глянсові, витягнутої форми. Молоде листя світло-зелені або червоні, що надає дереву декоративний вигляд.
Інструкція
1
На початку весни дерево зацвітає. Квіти незвичайні: дрібні, рожевого або жовтуватого кольору. Суцвіття-волоті пірамідальної форми, завдовжки приблизно сорок сантіметров.Період від появи квіток до дозрівання плодів становить від трьох до шести місяців.
2
Манго в домашніх умовах можна виростити двома способами: привоем і з кісточки. Привой має хороші сортові характеристики, і перші плоди з'являються на три роки раніше.
3
Вирощування з кісточки цікаво і цікаво. Щоб витягти кісточку, плід розріжте вздовж, а потім поверніть половинки в різні сторони.
4
Промийте кісточку і посадіть в маленький девятісантіметровий горщик з сумішшю дернової і перегнійної землі. Паростки з'являються через два-чотири тижні.
5
Горщики потрібно тримати при температурі приблизно двадцять чотири градуса.Ежегодно рослина пересаджують в горщик, більший за розміром. П'ятирічне деревце пересаджують раз в три года.Зімой потрібне додаткове обприскування, щоб не допустити пересихання рослини. Навесні і влітку потрібна додаткова підгодівля комплексним добривом. Манго добре переносить обрізку, його крону можна формувати як угодно.Прі належному догляді вам манго порадує вас цвітінням в листопаді-грудні.