Як підключитися до мобільного інтернету.

В даний час існує багато різних способів отримання доступ в інтернет. Якщо з проводовим доступом все більш-менш зрозуміло, то мобільний інтернет залишається дуже динамічно розвивається областю. Сьогодні в будь-якому магазині, що займається мобільними пристроями, стільниковим зв'язком та інтернетом, можна знайти у продажу USB-модеми для доступу в мобільний інтернет.
Інструкція
1
В першу чергу вам необхідно налаштувати інтернет на телефоні. Для цього достатньо замовити настройки телефону у свого оператора. Зробити це можна через сайт мобільного оператора або відправивши смску на відповідний номер.
2
Увімкніть Bluetooth на своєму телефоні. На різних телефонах це виконується по-різному.
3
Увімкніть Bluetooth на своєму ноутбуці. Знову ж, якщо не знаєте де це робиться - загляньте в інструкцію.
4
Зайдіть в налаштування вашого Bluetooth на ноутбуці. Зазвичай це робиться за допомогою значка в треї.
5
У вікні натисніть кнопку «Нове підключення». У вікні виберіть «Експрес-режим». Натисніть кнопку «Далі».
6
Після пошуку всіх відкритих Bluetooth-пристроїв буде виведений список, щоб ви могли вибрати те, через яке збираєтеся підключатися до інтернету (тобто мобільний телефон). Виберіть пристрій і натискаємо «Далі».
7
Менеджер Bluetooth з'єднань з'єднається з телефоном. Швидше за все вас попросять ввести довільний pin-код (спочатку на комп'ютері, потім - на телефоні) .В наступному вікні (після натискання кнопки "далі") з'явиться вікно, в якому можна налаштувати назва цього підключення і винести значок підключення на робочий стіл.
8
Тепер у вікні майстра підключень Bluetooth з'явиться ще один значок - значок підключення до інтернету через мобільний телефон. Для підключення достатньо клацнути по ньому або по ярлику на робочому столі (якщо ви його створювали).
9
І наостанок: не забувайте, що повноцінного інтернету від GPRS або EDGE ви не отримаєте - швидкість обмежена 128 кілобита в секунду, а кожен мегабайт оплачується окремо. Будьте обережні.