Як зробити домашню антену. зробити антену для телика в домашніх умовах.

Від вибору типу антени і акуратності її виготовлення залежить рівень вхідного сигналу телевізора, а це визначає якість зображення, його контрастність, наявність кольору. На жаль, кімнатні та зовнішні антени типу "хвильовий канал" потребують в налаштуванні по приладах, і тому їх виготовлення в домашніх умовах не рекомендується, хоча вони і є найбільш ефективними. Але є ефективний спосіб спорудити робочу антену , яка не потребуватиме налаштуванні.
Вам знадобиться
  • купон на підключення DTV, дві алюмінієві банки по ~ 500 мл., Картонна трубка, провід
Інструкція
1
Знайдіть купон на підключення або замовте підключення телебачення стандарту
2
Звільніть, промийте і висушіть дві алюмінієві банки по ~ 500 мл. кожна.
3
Виріжте приблизно 1/3 банкі.Можно отримати хороший ефект від 2/3, але ви цілком можете залишити банку целой.Не соромтеся експериментувати.
4
Тепер, щоб з'єднати антену з телевізором, вам потрібно прив'язати проводок до банки. Оголити трохи провід і обмотайте петлею «відкривачку» банки.
5
Просвердлите дірку в картонній трубці і пропустіть через неї провід. Цей кінець приєднаєте до антенного «конектору» .Поместіте банку в картонну трубку.
6
Готово! Тепер антена з алюмінієвої банки готова до використання. Підключайте антену до вашого телевізора і насолоджуйтеся якісною картинкою і звуком. Як доповнення - можете пофарбувати або обклеїти картонну трубку, щоб надати їй більш привабливий вигляд.
Зверніть увагу
Технічні Деталі Для цифрового телебачення будуть виділені радіочастоти в діапазонах 174-230 МГц та 470-862 МГц. Рішення про це було прийнято 6 июня 2010г в Москві на засіданні Державної комісії з радіочастот. Власне, нас цікавлять частоти від 300 МГц до 3000 МГц (3Ghz). Це означає діапазон хвилі від 10 см до 1 метра в довжині, що дозволяє двом алюмінієвим банкам, сполученим впритул кінцями, прекрасним чином перехопити ці хвилі.