Як розвеселити себе в день народження.

Не дарма говориться: " День народження - сумне свято". І правда, не завжди є привід для веселощів - ви шкодуєте пішли роки, сумуєте через відсутність хороших друзів або через байдужість родичів. Але цей день - все-таки свято, тому є привід розвеселити себе в день народження.
Інструкція
1
Порадуйте себе чимось смачненьким. Дозвольте собі дуже вишукане блюдо, яке вам давно хотілося спробувати. Не турбуйтеся про фігуру - сьогодні вам усе можна.
2
Сходіть в театр, на концерт, в нічний клуб. Не турбуйтеся, якщо вам не з ким піти. На самоті ви напевно привернете увагу, а це вже привід для знайомства. Можливо, в день народження ви зустрінете свою долю. За статистикою, десять відсотків пар познайомилися один з одним під час свят.
3
Зробіть собі оригінальний подарунок. Придбайте те, про що давно мріяли, але не могли собі дозволити (наприклад, надзвичайна сукня або дорогий годинник). Стрибну з парашутом або сходіть на сеанс масажу.
4
Присвятіть день активному відпочинку. Взимку сходіть на лижну прогулянку або на каток. Влітку відвідайте тенісний корт або виберіться на пляж поплавати. Заняття спортом підвищують рівень адреналіну в крові і піднімають настрій.