Як зробити вікно менше.

При зменшенні вікна основним завданням є виготовлення рами менших розмірів і закладення залишилися пустот в стіні. Закласти їх можна за допомогою матеріалу, з якого виготовлені стіни або цеглою. Також для закладення можна використовувати піноблоки. Вони легко розпилюються до потрібних розмірів.
Інструкція
1
Витягніть старий віконний блок. Закладіть стіну, наявним будівельним матеріалом, залишивши необхідне за розмірами простір для вікна. Після того, як ви закладіть утворилися порожнечі в стіні їх необхідно обтягнути утеплює, прикріпити армовану сітку і обштукатурити. Зверху штукатурки зробіть обробку матеріалом, яким оброблений весь будинок.
2
Дерев'яну раму можна зменшити самостійно. Витягніть скла, акуратно розберіть раму, відріжте по потрібному розміру верх і боки і знову зберіть. Виріжте скла за розміром зібраної рами, вставте їх і пробийте штапіком або промажьте замазкою. Вставте зменшену раму. З боків затикайте утеплювачем і встановіть підвіконня і наличники.
3
Якщо у вас пластикові склопакети, замовте нові зменшених розмірів. Вам їх виготовлять і вставлять.
4
Якщо ви хочете зменшити вікно в багатоквартирному будинку, спочатку отримаєте на це дозвіл у відділі архітектури та містобудування і узгодьте з БТІ. Без дозволу нічого збільшувати, зменшувати або перебудовувати і перепланувати можна. За самовільні дії ви можете отримати великий адміністративний штраф.