Як зробити вертоліт на пульті управління. іграшковий вертоліт своїми руками.

Вертоліт на пульті управління є мрією не тільки багатьох хлопчаків, але і цілком дорослих чоловіків, тому що він дає можливість відчути себе справжнім льотчиком, злітають під хмари, відчути легкість і суперможливості. В магазинах представлений широкий модельний ряд радіокерованих вертольотів, однак, подібну іграшку можна зібрати і своїми руками. Головне, чітко дотримуватися інструкцій, щоб вийшла працездатна модель.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет, набір викруток, наждачний папір, плоскогубці, дриль, напилок, матеріали для виготовлення вертольота (бальза, алюміній, пластик та ін.).
Інструкція
1
Скачайте з інтернету креслення саморобної вертольота на пульті управління . Подібного матеріалу в мережі багато, головне - вибрати модель, яку вам під силу буде зібрати, і для виготовлення якої ви маєте всі необхідні матеріали та інструменти.
2
Для поліпшення технічних характеристик вашої моделі зробіть вертоліт з гіроскопом. Його також можна зібрати своїми руками, а літати вертоліт буде в рази краще.
3
Зробіть з бальзи і металевого корпусу фюзеляж. Встановіть дві сервомашинки, щоб забезпечити управління автоматом перекосу.
4
Проведіть перше тестування, щоб упевнитися, що встановлені деталі працюють в потрібному режимі.
5
Оклейте фюзеляж бальзам, вертоліт не тільки буде привабливіше виглядати, але і придбає додатковий захист корпусу.
6
Виготовте і встановіть лопаті і механізм перекосу лопатей згідно вашої інструкції.
Зверніть увагу
Якщо вам важко у виготовленні якої-небудь деталі, або просто не розумієте, для чого вона потрібна в вертольоті, додатково пошукайте інформацію в пошуковій програмі, в радіокерованому вертольоті важлива кожна дрібниця.
Корисна порада
Вертольоти з геріскопом вважаються іграшками останнього покоління. Вертоліт, в принципі, буде літати і без нього, але дана деталь істотно покращує функціонування моделі.