Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах. Білковий коктейль для росту м'язів.

  •  Перед тим як приступити до приготування протеїнового коктейлю коштує визначити, в чому ж його переваги і навіщо він взагалі потрібен. По-перше, протеїн є білок, який відмінно живить м'язи нашого тіла. По-друге, протеїн є унікальним матеріалом, необхідним для синтезу нового білка.
  •  Якщо не заглиблюватися сильно в анатомію і вчення про будову нашого організму, то прийом протеїну необхідний для тих, хто бажає володіти красивим тілом і наростити собі м'язи. Протеїнові коктейлі добре засвоюються організмом, а результат при їх вживанні вже в недалекому майбутньому можна буде помітити.
  •  Є кілька правил, які варто пам'ятати, перед вживанням такого коктейлю. Не вживайте продукт ввечері, а вже тим більше на ніч. Кращий час для прийняття протеїнового коктейлю - ранок. Приймати протеїн варто також після тренування, це відновить ваші сили і набагато збільшить процес зростання вашої м'язової маси. Приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах досить просто. Величезна кількість рецептів, способів і варіацій використовуваних інгредієнтів дозволить вам вибрати найбільш оптимальний для Вас варіант.
  •  Давайте розглянемо декілька рецептів, як правильно приготувати протеїновий коктейль будинку: Візьміть 250 грам молока і 1-2 ложки кристалізованих амінокислот. Для підсилення смаку необхідно додати кілька ягід полуниці або м'які яблука. Збийте всі інгредієнти за допомогою блендера.
  •  Візьміть столову ложку меду, тертого горіха і додайте одне сире яйце. Вільну частину склянки залийте кефіром, потім зазначену суміш збийте за допомогою міксера. Ваш протеїновий коктейль готовий до вживання.
  •  Для іншого протейних коктейлю вам буде потрібно 2 бульби земляної груші, натертих на дрібну терку, яблучний сік (100г), ложку пивних дріжджів і волоський горіх. Дані продукти слід перемішати за допомогою міксера. Потім перелити в стакан і насолодитися коктейлем.
  •  Для наступного протеїнового коктейлю потрібні 100г сушених грибів натертих на дрібній тертці, майонез (50 г), 1 сире яйце, топлений сир (50 г) і 100 г картоплі (відвареного) натертого на дрібній тертці. Такий протеїновий коктейль варто вживати перед прийомом їжі, за 30-45 хвилин до початку занять.
  •  Отже запам'ятайте, для того щоб стати володарем красивих мускул необов'язково купувати протеїнові порошки для приготування коктейлів. І пам'ятайте, протеїнові коктейлі не є їжею, а лише смачним і корисним до неї доповненням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uK1t5DlEI34