Як вирощувати інжир. Як зробити насіння інжиру для посадки.

Інжир (наукове його назва фікус карика) - субтропічна плодове дерево. В природі воно досягає висоти вісім метрів і плодоносить двічі на рік. Культурний інжир - рослина дводомна, тому для плодів використовують тільки жіночі рослини.
Інструкція
1
Виростити інжир будинку можна спробувати з насіння. Для цього витягаємо з плоду насіння, промиваємо їх у воді і приблизно добу підсушуємо. Після цього насіння готові до посадки.
2
На дно горщика насипте шар дренажу, потім заповніть живильної пухкої грунтом, насіння потрібно злегка присипати землею, накрити горщик поліетиленом і прибрати в тепле место.Температура в нашому парничку повинна бути близько двадцяти п'яти градусів. Сходи з'являться приблизно через два-три тижні. Весь цей час. Після появи третього листочка сіянці потрібно пересадити в окремі горщики.
3
Інжир - рослина теплолюбна, тому знайдіть для нього найтепліше і світле місце в будинку. Слідкуйте за вологістю, якщо повітря дуже сухе, на інжирі можуть завестися шкідники, при занадто вологому - можуть загнивати листя. Для поливу використовуйте теплу воду. Восени і взимку полив рослини потрібно сократіть.В очікуванні зими інжир може скинути листя повністю, нехай це вас не тривожить. Зима - час спокою. Температура повітря повинна бути не вище вісімнадцяти градусів і не нижче восьми.
4
Навесні молоде рослина потрібно пересадити в більший горщик і підгодувати комплексним добривом. Після початку активного росту підгодівлю потрібно проводити кожні два тижні. Щоб крона була гіллястою, пріщіпніте верхівку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rqkT1k4pquw