Як зробити костюм ассасина. Як зробити щоб в ассасин розмовляли по російськи.

На Новий рік, маскарад вимагається зробити наряд оригінальним і несхожим на інші. Як же виділитися з натовпу? Наприклад, можна прийти в образі ассасина - воїна, в якому ідеально поєднуються сміливість, відвага і сила. Проблеми зшити костюм ассасина не виникне, якщо вже є деякі навички рукоділля.
Вам знадобиться
  • Атласна тканина сріблястого кольору, ножиці, крейда, голка, нитка, застібка «заклепка», сантиметрова стрічка, блокнот, ручка.
Інструкція
1
Розстелите тканину, і виміряйте, скільки в ній метрів.
2
Виміряйте свій ріст, відстань від шиї до щиколотки і запишіть отримані дані в блокнот.
3
Тканина розділіть на два прямокутника, один -довжину і широкий для плаща, другий - недовгий для капюшона.
4
На широкій тканини вгорі проведіть горизонтальну смугу, відступивши від краю на 5-7 см. З кожного боку зробіть надрізи, рівні 15-20 см. Те ж саме зробіть з капюшоном, але внизу.
5
Обмотайте голову отриманим прямокутником і зав'яжіть кінці ззаду.
6
Плащ накиньте на плечі і зав'яжіть спереду, використовуючи кінці, які ви відрізали з двох сторін. Для того щоб плащ не впав, можна додатково пришити застібку «Заклепку». Зробити костюм ассасина не так вже й важко.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=S3SsTRA2oq0
Зверніть увагу
Сильно не замотують тканину на голові, так як це буде вже не капюшон. Атласна тканина здатна прилипати до тіла, тому заздалегідь обробіть плащ антистатиком.
Корисна порада
Щоб образ придивився яскравіше, досить ще надіти широкий ремінь, в який вставить кинджал. Якщо капюшон хочеться зробити звисаючим, то можна не зав'язувати його, а використовувати таку ж застібку.