Як призначити гарячу клавішу. Як призначити гарячі клавіші в maya.

Гарячі клавіші - це задана комбінація клавіш клавіатури для швидкого і зручного виконання дій. Є чимало стандартних сполучень клавіш, автоматично закладених в кожній програмі. Однак для конкретного користувача часто потрібно автоматизувати виконання команд іншого набору. Це можна здійснити установкою своїх гарячих клавіш. Комбінацію на запуск додатків можна задати засобами ОС Windows. Для призначення клавіш на інші операції існує спеціальна утиліта Hot Keyboard Pro.
Вам знадобиться
  • Утиліта Hot Keyboard Pro
Інструкція
1
Призначення гарячої клавіші для виконання запуску програми можна виконати засобами операційної системи. Для цього на робочому столі, на ярлику даної програми відкрийте меню правою кнопкою мишки. Виберіть у ньому пункт «Властивості». В отобразившейся вікні відкрийте вкладку «Ярлик» і активізуйте мишею поле «Швидкий виклик». Послідовно на клавіатурі натисніть клавіші, які ви призначаєте для запуску програми. В даному полі відобразиться їх комбінація. Збережіть призначення кнопкою «Ок».
2
Для призначення гарячих клавіш на інші операції скористайтеся вільно поширюваної утилітою Hot Keyboard Pro. Для цього завантажте її з офіційного ресурсу розробника і встановіть на свою систему.
3
Запустіть виконуваний файл утиліти Hot Keyboard Pro. Спочатку відкриється майстер установки. З його допомогою задайте необхідні параметри роботи утиліти: вкажіть тип своєї клавіатури, визначте потрібні вам макроси ОС. При бажанні встановіть паролі для шифрування макросів.
4
В робочому вікні Hot Keyboard Pro призначте необхідну комбінацію клавіш на певну дію. Для цього кликнете по кнопці «Новий макрос».
5
На екрані відкриється віконне додаток. Тут вкажіть ім'я створюваного макросу, задайте комбінацію клавіш, тип і параметри дії, а також режим роботи призначуваної «гарячої» клавіші. Кнопкою «Ок» збережіть внесені дані.
6
В основному вікні утиліти з'явиться створений макрос. Він задає виконання зазначеної дії після натискання призначеної гарячої клавіші. При бажанні встановіть розклад роботи макросу, за допомогою режиму «Розклад».
Зверніть увагу
Призначені гарячі клавіші працюватимуть при запущеній і згорнутої в системному треї утиліті Hot Keyboard Pro.