Як зробити рідкий лід. швидкий лід Як зробити.

Дуже цікавий, швидкий і реальний спосіб отримання льоду з рідини. Прямо на ваших очах за лічені секунди рідина перетворюється в лід . Цим фокусом можна здивувати своїх друзів і знайомих.
Вам знадобиться
  • - Ацетат натрію,
  • - вода.
Інструкція
1
Ацетат натрію можна купити в магазині, що торгує хімічними складами і реактивами. Але також його можна отримати в домашніх умовах. Для цього нам знадобиться оцтова есенція і сода.
2
Змішати соду з оцтом і почекати до тих пір, поки не припиниться реакція (поки не перестануть виділятися пухирці). Потім цю суміш потрібно упарити і остудити. Повинен утворитися твердий шматочок (рідину, що залишилася злити) - це і вийшов кристаллогидрат ацетату натрію, який потрібно відразу ж використовувати.
3
Поставити посуд з водою на вогонь і довести до температури кипіння (але при цьому не дати пузиритися). Додати в воду ацетат натрію і помішувати до тих пір, поки він не перестане розчинятися.
4
Акуратно злити в склянку або в тарілку воду з розмішаним ацетатом натрію (осад виливати не потрібно) і прибрати в холодильник.
5
Після охолодження у вашому розпорядженні виявиться рідкий лід. При зіткненні з будь-яким предметом, будь то палець або що впала крихта, рідина моментально перетвориться на лід.
6
Можна зробити рідкий лід іншим способом. Поставити дистильовану воду в морозильну камеру заморожуватися на ніч. Врахуйте, що вона не заморожується, а залишається в рідкому стані. Але якщо цю воду перелити в іншу ємність, вона моментально замерзне.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6Hk4Ui0tXis
Натрій - це дуже активний лужної метал. Він швидко окислюється на повітрі, часто із загорянням, він енергійно реагує з водою з виділенням пального водню і утворенням розчину каустичної соди. Саме з цієї причини його неможливо знайти в природі в чистому вигляді, натрій зустрічається в сполуках. У промисловості натрій отримують за допомогою складних електрохімічних процесів, яким піддаються розплави солей натрію. Але невелика кількість цього чудового металу можна отримати кустарним способом.
Вам знадобиться
  • Графитовая чашка, графітовий стержень, гідроксид натрію, олія, потужний джерело постійного струму.
Інструкція
1
Візьміть чашечку, виготовлену з графіту (ідеальної буде чашка з благородного металу). Помістіть в неї невеликий шматочок гідроксиду натрію (каустична сода), він повинен бути злегка зволожений.
2
Потім навколо шматочка гідроксиду натрію налийте трохи зневодненого масла, але так, щоб верхня частина шматочка не була ним покрита. Після цього візьміть потужний джерело постійного струму і його мінусовій провід підключіть до чашки, а до плюсового підключіть графітовий стрижень.
3
Тепер увімкніть живлення, і занурте стрижень в зволожений гідроксид натрію. Волога присутня в речовині підвищить електропровідність, але її не буде достатньо для того, щоб повністю прореагувати з натрієм. При великої потужності струму металевий натрій виділятиметься на мінусовому електроді (графітової чашці), а шар масла перешкодить йому контактувати з повітрям.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь техніку безпеки при роботі з натрієм, не забувайте, що на повітрі він може легко запалиться. Зберігати його найкраще під шаром зневодненого гасу. Не допускайте попадання натрію в очі і на відкриті ділянки шкіри, користуйтеся засобами захисту (гумові рукавички, захисні окуляри і т.д.).