Як правильно різати помідори.

Помідори вживаються різними способами і додаються в різні страви та напої. З точки зору ботаніки помідор - це фрукт, але вважається овочем через його способів використання в кулінарії.

Щоб додати в блюдо помідори, потрібно вміти їх правильно нарізати. Різати помідори кубиками деколи складно через надлишок соку і насіння. Нарізані помідори можна зберігати в холодильнику в повітронепроникному контейнері до тижня.

  1. Візьміть помідор за одну із сторін, тримаючи його на твердій поверхні. Вставте гострий ніж для очистки біля краю серцевини на глибину близько 2 см. Поверніть помідор навколо осі, вирізаючи серцевину, щоб прибрати її з помідора.
  2. Покладіть помідор наразделочною дошку вниз тією стороною, де ви вирізали серцевину, якщо в помідорі мало насіння . Якщо в помідорі багато насіння, розріжте його навпіл, покладіть зрізом на обробну дошку. Поріжте помідор на дольки бажаної товщини. Для того, щоб потім нарізати помідор кубиками, краще зробити часточки завтовшки 0,5 - 1 см.
  3. Відкладіть в сторону зрізані краю помідора. Накладіть помідорні часточки одну на іншу. Поріжте їх на довгі вузькі шматки не ширше 1 см. Поверніть ці шматки і поріжте поперек, щоб вийшли кубики.
  4. Складіть краю помідора один на інший шкіркою вниз. Поріжте так само, як описано вище, щоб вийшли кубики.