Як поміняти подушку двигуна. ваз 2110 Як поміняти подушки двигуна.

Подушки двигуна - це критично важливий елемент підвіски двигуна . Саме вони забезпечують пружне кріплення двигуна до кузова і його амортизацію. Міняти їх необхідно своєчасно, не чекаючи надмірних сторонніх шумів і гуркоту на купині. Несправні подушки двигуна можуть привести до серйозних пошкоджень інших деталей: через зайву рухливості двигуна повітряний фільтр може заглиблюватися про капот, а вентилятор охолодження може вступати в небажаний контакт з гратами радіатора, внаслідок чого його лопаті гнуться, і кріплення розбовтується. Залежно від моделі вашого автомобіля, двигун може мати кілька подушок, найчастіше - три. Принцип заміни однаковий для всіх.
Вам знадобиться
  • - нова подушка
  • - пара домкратів
  • - ремонтні підставки
  • - набір гайкових ключів
  • - маленькі целофанові пакети
  • - маркер
  • - клей для різьби
  • - лом
Інструкція
1
Підніміть капот вашого автомобіля і визначте, де знаходяться подушки двигуна , що потребують заміни. Уважно огляньте всі деталі і простір навколо подушок: зазвичай вони кріпляться за допомогою великих болтів, і вам може знадобитися зняти і витягти інші деталі, щоб забезпечити доступ до подушок.
2
Від'єднайте клеми акумулятора, щоб забезпечити безпеку проведених робіт.
3
Підніміть автомобіль за допомогою домкратів і встановіть його на ремонтні підставки. Тепер за допомогою набору гайкових ключів від'єднайте будь-які частини вашого автомобіля, які можуть перешкодити встановленню подушок двигуна . Болти і гайки в процесі роботи найкраще збирати в маленькі пакети, а ті в свою чергу можна підписувати маркером, щоб полегшити собі подальшу збірку і нічого не переплутати.
4
За допомогою домкрата підніміть ту частину двигуна , яка лежить на подушці, що вимагає заміни. Намагайтеся розмістити домкрат якнайближче до місця кріплення. Цей нехитрий прийом дозволить уникнути зайвого навантаження як на різні компоненти двигуна , так і на інші подушки, і значно полегшить вам ремонтні роботи.
5
Отже, ви дісталися до подушки. Уважно огляньте її з усіх можливих сторін і визначте, як краще зняти її кріплення. Деякі болти найпростіше відкручувати, перебуваючи під машиною, а для деяких вам знадобиться помічник, щоб притримати ключем стопорну гайку, поки ви відкручує болт.
6
Отсоедините подушку від рами і двигуна . Нанесіть на болти тонкий шар клею для різьби середньої фіксації і встановіть нову подушку на місце. Переконайтеся, що ставите всі болти на їхні старі місця. Керуючись тими ж принципами, ви можете замінити, при необхідності, всі інші подушки.
Корисна порада
Для того щоб поєднати отвори для болта подушки в рамі і блоці двигуна, вам може придатися лом.