Як приготувати в домашніх умовах ковбасу. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Наші бабусі, без сумніву, - відмінні господині. Полки у них ломилися від домашніх заготовок, а льох наповнювався ароматом всілякої домашньої ковбаси та копчених окостів, якість яких не порівняти з напханими хімією магазинними продуктами. А адже приготувати таку апетитну ковбаску в домашніх умовах зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • Свинина - 1 кг
  • сіль - 20 г
  • цукор - 2 г
  • часник - 10 г
  • чорний мелений перець - за смаком
  • свинячі кишки.
Інструкція
1
Відокремити м'ясо від сала. Його має бути рази в чотири більше сала. Нарізати дрібними кубиками і перемішати. Очистити часник, подрібнити ножем і покласти в м'ясо. Посолити, додати чорний мелений перець. Масу добре розмішати і помістити настоюватися в холодильник.
2
В цей час підготувати свинячі кишки, які придбати заздалегідь на ринку. Якщо вони засолені, то їх слід залити водою, почекати, поки сіль розчиниться і добре промити. Перевірити, щоб кишки для ковбаси були пошкоджені.
3
Приготувати м'ясорубку, для цього замість решітки надівається спеціальна насадка для ковбаси.
4
М'ясо пропускають через м'ясорубку до заповнення кишки на 10-15 см, після чого перехоплюють її міцною ниткою і зав'язують. Отриману ковбаску не обрізають, а наповнюють наступну і знову зав'язують. І так, поки не закінчиться весь фарш.
5
Ковбасу обсмажують до хрусткої скориночки і гарячої подають на стіл. Можна її подкоптіть або подвялить, тоді домашня ковбаса зі свинини може зберігатися довше. В останньому випадку, кількість солі в рецепті збільшують.