Як обрізати джинси. Як образается джинси і зробити дірки.

Все частіше зустрічаються джинси зі стандартною довжиною 180-185 см. Якщо джинси не підходять вам по довжині, не варто відмовлятися від покупки, їх можна трохи вкоротити. До речі, якщо ви не володієте навичками шиття, можете звернутися в ательє і підшити джинси у професійного майстра. Але насправді це зробити досить легко і самостійно.
Вам знадобиться
  • -сантиметрові стрічка
  • -гострі ножиці
  • -швейна приналежності
  • -подходящая взуття
  • -помощнік
Інструкція
1
Одягніть джинси і взуйте ту взуття, яка до них найбільше підходить. Попросіть другої людини допомогти відміряти потрібну довжину, адже робити це самостійно буде незручно. Якщо ви вирішили носити джинси з туфлями на каблуках, то відмітка повинна доходити до підстави каблука. Якщо ваш вибір припав на кросівки, відзначте довжину приблизно в 1-2 см від підлоги (середина підошви).
2
Від зазначеного місця прокреслите ще дві лінії. Проміжок між якими повинен дорівнювати 2 см. Це потрібно для подвійного підгину штанів. Якщо ви цього не зробите, після підшивання у вас не буде вистачати довжини.
3
Підігніть залишену для цього тканину в два шари і накидали. Після чого прошийте джинси на швейній машинці і щоб переконатися в тому, що все зроблено правильно, знову приміряйте їх. Якщо вас влаштовує результат роботи, виперіть річ, просушіть і ретельно пропрасуйте місце, де був проведений зріз і підгин матеріалу.
Корисна порада
Якщо ви вирішили обрізати джинси, але підшивати їх не будете води додавайте необхідну довжину не полишаючи місце на підгин.