Як вибрати соус для пасти.

Існує три основних види соусу для пасти: білі соуси на основі сиру, червоні соуси на томатній основі і соус песто. Томатні соуси звичайно насичені, густі й містять шматочки овочів, тоді як сирні соуси більш м'які. Смак песто тонкий, в ньому міститься багато прянощів, вершкове масло, іноді навіть горіхи. Вибираючи соус

Існує три основних види соусу для пасти: білі соуси на основі сиру, червоні соуси на томатній основі і соус песто. Томатні соуси звичайно насичені, густі й містять шматочки овочів, тоді як сирні соуси більш м'які. Смак песто тонкий, в ньому міститься багато прянощів, вершкове масло, іноді навіть горіхи. Вибираючи соус для пасти, переконайтеся, що він підійде до всієї трапезі, не надто виділяючись своїм смаком. Поєднуючи пасту з соусом, враховуйте всі деталі вашого страви, в тому числі смак, тип пасти і м'яса, яке може бути додано.

Як вибирати соус для пасти за смаковими критеріями

  1. Вибирайте густий червоний соус, якщо ви хочете додати вашому блюду насичений томатний смак. Такі соуси як Болоньєзе, який традиційно використовується для спагетті, і Маринара, популярний для мочання, володіють сильним смаком і часто дуже пряні.
  2. Вибирайте білий соус для пасти, якщо хочете додати страві ніжний вершковий смак. Такі поширені білі соуси як Альфредо і Карбонара, а також соуси на основі білого вина можна вдосконалити, додавши сиру, дрібно порізаного бекону та зелені. Такі соуси в основному володіють тонким смаком, але при цьому густі і ситні.
  3. Вибирайте легкий соус на травах, такий як песто або соус на вершковому маслі, якщо хочете надати своєму блюду свіжий смак. Песто і соуси на вершковому маслі, як правило, рідкі і використовуються, щоб додати страві аромат, не додаючи при цьому багато маси.

Як вибирати соус залежно від форми пасти

  1. Форма пасти повинна поєднуватися з соусом, який ви до неї додасте. Намагайтеся вибирати для тонкої пасти більш рідкий соус, а в товсті сорти пасти додавати густі соуси. До пасти з отворами або нерівностями підійде соус зі шматочками овочів.
  2. Поєднуйте томатні соуси з шматочками овочів з черепашками, лінгвіні або спагетті. Томатні соуси з м'ясом підходять до черепашок, спагетті або ригатони.
  3. Феттучіні, черепашки і бантики добре поєднуються з рідкими, але ситними білими соусами. Тонку локшину і феттучини можна подавати з соусами на вершковому маслі або песто.

Як вибирати соус для пасти в залежності від м'яса чи риби

  1. Темне м'ясо або риба з насиченим ароматом , наприклад, яловичина, баранина або тунець поєднуються з насиченими томатними соусами з шматочками овочів.
  2. До свинини, білої рибі, лососеві і курці підходять густі вершкові білі соуси.
  3. Морепродукти можна подавати з білим, червоним соусом або з песто, залежно від уподобань.