Як включити веб-камеру. Як перевірити веб камеру без виходу в чат.

Спектр застосування веб-камер великий. Вони використовуються в охоронних цілях для спостереження в магазинах, будинках, на підприємствах, просто для трансляції в інтернет відеозображення будь-яких місць планети. Але найчастіше, веб-камер и застосовують для спілкування в інтернеті, а саме для проведення відеотелефонії переговорів і відеоконференцій. В цьому випадку веб-камер у необхідно підключити до комп'ютера, що має вихід в інтернет або ж - до локальної мережі. Отже, для того щоб підключити веб-камер у до комп'ютера, зробіть наступне:
Інструкція
1
Встановіть на ваш комп'ютер драйвери для веб-камер и з диска (він зазвичай додається виробником до камери). Якщо диск відсутній, є можливість знайти і завантажити драйвери в інтернеті, для цього з'ясуйте точне найменування камери.
2
Підключіть до будь-якого вільного USB порту веб-камер у, вона повинна визначитися операційною системою. Якщо вам буде запропоновано перезавантажити комп'ютер, зробіть ето.Еслі ви все зробили правильно, то назва вашої камери з'явиться в розділі «пристрою обробки зображень» в диспетчері пристроїв.
3
Для того щоб почати користування веб-камер ой, встановіть програмне забезпечення для веб-камер и. Це може бути або програма виробника веб-камер и, або програма сторонніх розробників. Наприклад, можна використовувати безкоштовні програми: Windows Movie Maker, VirtualDub, Altarsoft Video Capture. Для спілкування потрібно встановити програму інтернет-телефонії (Скайп, Mail.Ru Агент або їм подібну).
4
Прикріпіть камеру до монітора. Перевірте її роботу. Наприклад, в меню програми Скайп зайдіть в «інструменти-налаштування-настройки відео». Якщо ви побачили себе, значить все в порядку.
Зверніть увагу
Для підключення веб-камери до локальної мережі необхідно, щоб камера підтримувала цю функцію, мала б мережевий інтерфейс: провідний або бездротової (WiFi, Bluetooth).