Як приготувати пасту для холодного салату. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Салат з пастою - ще один спосіб проявити творчий підхід до кулінарії.

В такий салат можна додавати практично будь-які продукти. Дрібні шматочки яблук або родзинки можуть додати незвичайний смаковий відтінок коренеплодам, м'ясу, рибі, горіхах і зелені. Приготування пасти для салату дуже схоже на спосіб її приготування для подачі з соусом і для інших страв. Однак для кращого результату необхідно врахувати деякі особливі рекомендації.

  1. Налийте у велику каструлю стільки води, щоб вона змогла покрити необхідну кількість пасти. Додайте сіль з розрахунку 1 столова ложка на літр води і доведіть воду до кипіння.
  2. Додайте пасту в солону киплячу воду. Варіть стільки хвилин, скільки вказано на упаковці, постійно помішуючи, щоб паста не злипалися. Коли пройде стільки часу, скільки вказано на упаковці, спробуйте пасту. Вона повинна бути трохи твердої, злегка недовареною. Так вона не буде сухою і липкою після того, як охолоне.
  3. Відкиньте пасту на друшляк і відразу промийте прохолодною водою. Це не дуже хороша практика, якщо готувати пасту для інших страв, однак для приготування салату вона дуже важлива. Промивання прохолодною водою не дає пасті доварюватися за рахунок власної високої температури, і вона стає менш липкою. Тепер паста готова до додавання в салат.