Як посадити імбир.

Корінь імбиру можна купити в деяких супермаркетах у час року, але не завжди він виявляється належної якості. Вирощуючи свій власний імбир , ви не тільки поселите в своєму будинку унікальна рослина, але і завжди будете мати у своєму розпорядженні свіжий імбирний корінь.
Вам знадобиться
  • - корінь імбиру
  • - квітковий горщик
  • - земля
Інструкція
1
При хорошому догляді імбир може досягати до 1 метра у висоту, а при створенні йому оптимальних умов навіть і почати цвісти.
2
Придбайте в магазині шматочок кореня імбиру. Намагайтеся при цьому, щоб корінь був свіжим, пружним і на ньому не спостерігалося ознак цвілі. Наповніть квітковий горщик грунтом, покладіть на землю куплений бульба.
3
Присипте корінь невеликою кількістю землі, але не засинайте його цілком. Зволожите грунт, поставте горщик в тепле і світле місце.
4
Слідкуйте за тим, щоб земля не пересихала, постійно зволожуйте її. Якщо ви виставили горщик на вулицю, стежте за ним ще пильніше. Сонце може пересушити землю, затяжні дощі теж не підуть рослині на користь.
5
Через деякий час із землі з'являться перші паростки, а через пару тижнів рослина викине перше листя.
6
Пізньої осені імбир скине листя. Надішліть його на зимівлю в темне прохолодне приміщення з температурою не вище 10 ° C. Навесні рослина оживе і знову піде в зростання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WLTB_0DxrYg
Корисна порада
Якщо ви хочете відрізати шматочок кореня від вирослого куща, вийміть рослина з землі, зріжте необхідної величини корінь, і поверніть імбир на місце.