Скільки потрібно бігати, Щоб схуднути.

Біг давно визнаний не тільки хорошим засобом для оздоровлення організму, а й для боротьби із зайвими кілограмами. Навіть самі нетривалі і повільні пробіжки набагато ефективніше для фігури, ніж лежання на дивані. Однак для тих, хто прагне позбутися жиру і придбати красиві форми в короткий термін, все ж слід бігати по певній системі.

Правила бігу для тих, хто прагне схуднути

Починати бігати потрібно поступово, з кожним разом трохи додаючи в часі. Так ви поступово привчите свій організм до корисного заняття, не зашкодивши йому. Якщо ви знаходитесь в слабкій фізичній формі, під час перших пробіжок не варто перевищувати часовий ліміт в 15 хвилин, але через кілька тижнів треба обов'язково бігати не менше півгодини, інакше ви не зможете позбавитися від зайвих кілограммов.Более витривалим людям і тим, хто знаходиться в відмінній фізичній формі, краще бігати близько 40-45 хвилин. Вчені давно довели факт, що жир починає спалюватися тільки після 30 хвилин інтенсивного бігу.
Під час бігу обов'язково прислухайтеся до своїх відчуттів - якщо ви відчуваєте себе погано, краще замінити пробіжку швидкою ходьбою.
Щоб схуднути під час бігу, також дуже важливо чергувати інтенсивність навантаження. Можна, наприклад, пробігти 10 хвилин в слабкому темпі, а потім на 5 хвилин максимально прискоритися. Ось чому тим, хто бореться із зайвими кілограмами, найкраще бігати по горбистій місцевості, а не по рівній дороге.Счітается, що для схуднення правильніше займатися бігом вранці - тоді організм спалює калорії набагато швидше. Кращий час для цього - з 6 до 8 ранку. Проте кожен організм індивідуальний, так що визначати час пробіжок слід самостійно, виходячи зі свого самочувствія.Также дуже важливо бігати не менше 4 разів на тиждень, інакше ефект від тренувань буде не настільки помітний на фігурі. Щоденний біг більше підходить тим, хто прагне, крім схуднення, зміцнити свою імунну систему.
При щоденному бігу дуже важливо дотримуватися перераховані вище правила, інакше організм звикне до навантажень і спалювання жиру буде проходити набагато повільніше.

Додаткові заходи для схуднення

Біг, безсумнівно, корисний для здоров'я й фігури. Однак щоб швидше скинути зайві кілограми, важливо дотримуватися правил здорового харчування. Для початку слід відмовитися від будь-якого фастфуду, газованих напоїв і борошняних виробів. Також корисно їсти невеликими порціями, але не менше 4 разів на день.После бігу не слід відразу кидатися до холодильника і з'їдати шоколад з чистою совістю - споживання більшої кількості калорій, ніж ви спалили під час бігу, не скоро призведе до заповітної мети. Найкраще почекати годину або хоча б 30 хвилин, а потім вгамувати проснувшийся голод овочевим салатом, відвареним м'ясом або рибою.