Як поправитися за день.

Зазвичай всі прагнуть схуднути якомога швидше, не докладаючи при цьому особливих зусиль. Все худнуть, а вам треба поправитися. Як бути і з чого почати?
Вам знадобиться
  • знання про правильне харчування, бажання видужати, сила волі
Інструкція
1
Причинами зайвої стрункості можуть бути проблеми зі здоров'ям, Наприклад, якщо порушений обмін речовин організмі людини, то засвоюваність корисних елементів буде низькою. Також причиною худорлявості може стати викривлення тій області хребта, яка пов'язана з роботою шлунково-кишкового тракту.
2
Зайва стрункість і недостатня вага у жінок можуть привести до порушення репродуктивної функції, адже жіночі гормони розщеплюються саме жирами, яких може виявитися недостатньо. В цьому випадку менструації можуть зовсім припинитися, що може привести до відповідних наслідків. При веденні здорового способу життя втрата ваги може сигналізувати про збій. Для початку можна сісти на дієту.
3
Відразу з'їдати багато не вийде, т. К. Шлунок, звиклий до малому обсягу їжі, не зможе вмістити набагато більшу кількість їжі. Та й об'їдання шкідливо для здоров'я. Тому потрібно стимулювати появу апетиту. Добре стимулюють апетит фреші, особливо апельсиновий. Соки необхідно випивати перед їжею.
4
Прийом їжі необхідно здійснювати не мене 5-6 разів на день , при цьому теж кількість їжі можна розділити на менші порції. Головне - не відчувати голоду, інакше всі старання пройдуть даром. Тепер ваше харчування повинне бути білково-вуглеводним. Це може бути м'ясо, риба, яйця, сир підвищеного вмісту жиру, сметана, рис. Особливо легко засвоюється куряче м'ясо. Також в раціоні повинні бути присутніми хлібобулочні вироби з борошна вищого сорту і макаронні вироби.
5
Намагайтеся за день випивати 2-3 л рідини. Наприклад, це може бути чай з молоком, кава з вершками або вода.Пріем їжі повинен відбуватися в спокійній обстановці. Після прийому їжі можна полежати, давши при цьому час з'їденої їжі засвоїтися.
Зверніть увагу
ваш новий раціон харчування повинен бути збалансованим і не завдавати шкоди здоров'ю.