Як оплатити інтернет картою.

Оплатити інтернет за допомогою банківської карти можна через банкомат, в тому числі сторонньої кредитної організації, інтернет -банкінг при його наявності або через сайт провайдера, послугами якого ви користуєтеся. У кожному разі, процедура не представляє особливої складності, але вимагає точності при введенні необхідних даних.
Інструкція
1
Вставте карту в банкомат, введіть ПІН-код, потім виберіть в меню на екрані пристрою опцію "Оплата послуг" або з іншим близьким за змістом названіем.В запропонованому списку знайдіть варіант, пов'язаний з оплатою послуг інтернет -провайдерів. Банкомат запропонує вам новий список, де слід знайти і вибрати свого провайдера.Банкомат запропонує вам ввести свій ідентифікатор (номер особового рахунку, договору тощо.). Далі він може вивести на екран дані, ваш це рахунок, але не виключений і інший варіант, так що будьте гранично внімательни.Введіте суму платежу і дайте команду на оплату. Збережіть чек, виданий банкоматом.
2
Алгоритм оплати послуг інтернет -провайдер через інтернет -банкінг в чому схожий з попереднім варіантом. Ви також вибираєте оплату послуг, потім послуги інтернет -провайдер, знаходите в їхньому списку свого, а потім вводите в запропоновані поля свій ідентифікатор в системі та суму платежа.Но замість введення ПІН-коду авторізуетесь в інтернет -клієнти. При завершенні платежу банк може зажадати додатковий ідентифікатор: одноразовий платіжний пароль, надсилайте за смс, змінний код з чека з банкомату або скретч-карти чи іншій.
3
Якщо на сайті інтернет -провайдер передбачена форма оплати його послуг картою, ви, як правило, повинні авторизуватися на сайті за допомогою логіна (найчастіше номер вашого договору або особового рахунку) і пароля і здійснити оплату через особистий кабінет, вибравши відповідну опцію.Вам запропонують ввести суму платежу, номер карти, розміщений на її лицьовій стороні, ім'я власника (строго буква в букву, як на карті), дату закінчення терміну дії картки і код, розташований на її обороті (останні 3 цифри на тій же смузі, де знаходиться ваша підпис) .Банк, яким випущена ваша карта, може при цьому зажадати додатковий ідентіфіктор. Наприклад, одноразовий пароль, надсилається по смс.