Як побудувати душ для дачі.

Абсолютно незамінним спорудою для дачі є річний душ. Його будівництво не вимагає багато сил і великих матеріальних вкладень. Все літо ви будете економити значні кошти на нагріванні води і масу свого часу. Під душ ем можна буде освіжитися в будь-який час, вода нагріється природним шляхом. Споруда полягає в обладнанні кабіни для миття, установці ємності для води та відведенню стоків.
Вам знадобиться
  • -столби
  • -подручний будівельний матеріал
  • -ємність для води
  • -Душова змішувач
  • -Труба для зливу
  • -Труба для затоки
Інструкція
1
У місці, де хочете встановити душ, вкопати чотири стовпи. Для їх надійного закріплення, зацементують розчином. 1-2 відра розчину потрібно влити в кожне поглиблення під стовп.
2
Всередині майбутнього душ а викопайте поглиблення і зацементують його низ, вставте трубу для зливу. Трубу потрібно встановлювати з нахилом, щоб не виникало проблем зі стеком води. Вивести її можна просто в канаву, в компостну яму або спорудити маленьку зливну яму. Для зливної ями, викопайте котлован. Його стінки можна зміцнити старими автомобільними покришками. Наверх встановіть перекриття.
3
До стовпів прибийте кілька поперечок. На даху з'єднайте стовпи між собою брусом і закрийте всі дошками. Вони повинні бути міцними, так як ви встановите важку ємність з водою. Покрити дах можна рівним шифером, руберойдом або залізом. Не забудьте залишити отвір для душ евого змішувача.
4
Обрешетку душ а можете обтягнути будь-яким доступним матеріалом: тесом, пластиком, щільною плівкою. Залежно від матеріалу, яким обтягнута душ евая кабіна, будете встановлювати двері. Буде це просто штора або двері на шарнірах - вирішувати вам.
5
На дах встановіть ємність. Зробіть в ній отвір і прикріпіть душ євою змішувач. Верх ємності закрийте, щоб не потрапляла бруд. Пофарбуйте в чорний колір для кращого прогріву води. Воду будете заливати шлангом. Щоб постійно не залазити на дах, пропустіть вниз від ємності трубу. Добре для цих цілей підходить металопластик. Таку трубу можна зігнути і пропустити в бочку з водою. Вам залишиться тільки приєднувати шланг у міру опустения ємності.
6
Пол зробіть зі щілинами для стека води.