Як викинути контакт з аськи.

Так званий список контактів ICQ - спеціальна електронна записна книжка, в якій зібрані нік-нейми, номера і поштові адреси всіх ваших друзів. У разі, якщо користувач зі списку контактів перестав бути вам цікавим або змінив аккаунт, ви можете видалити його контакт зі списку.
Інструкція
1
Запустіть мессенджер. Авторизуйтесь, ввівши логін (номер ICQ) і пароль.
2
Дочекайтеся завантаження списку контактів . Відкрийте папку, де зберігається потрібний контакт.
3
Наведіть курсор на контакт, натисніть праву кнопку миші. В контекстному меню виберіть пункт «Видалити контакт»
4
В діалоговому вікні налаштуйте опцію видалення історії листування і підтвердіть видалення контакту. Номер видалено.
Зверніть увагу
Якщо вам знову знадобиться додати цей контакт до списку, просто введіть його в пошуку (викликається клавішею F5). Якщо ви хочете повністю виключити повторне додавання, додайте його до списку ігнорування (опція в меню правої кнопки миші на контакті).
В головному вікні ICQ - програми для спілкування в реальному часі - відображається список користувачів, з якими можна вести діалог. Якщо вам більше не потрібен певний контакт, його можна видалити.
Інструкція
1
Описаний спосіб підходить як для програми ICQ, так і для QIP, так як їх інтерфейс практично ідентичний. Запустіть програму і авторизуйтесь, дочекайтеся, поки відкриється головне вікно, що містить список контактів.
2
Підведіть курсор до рядка з ім'ям (назвою) того контакту, який хочете видалити, і клацніть правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть пункт «Видалити контакт» і підтвердіть свої дії у вікні запиту, натиснувши на кнопку «Так». В тому ж вікні можете відзначити маркером пункт «Видалити історію повідомлень», якщо не хочете залишати на комп'ютері історію листування з даними людиною.
3
Перед видаленням того чи іншого контакту можете скористатися й іншою опцією: видалити своє ім'я зі списку контактів того людини , запис про який хочете стерти у себе в ICQ. Для цього клікніть по імені контакту правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду «Видалити себе зі списку контакту». На питання про підтвердження операції відповідайте ствердно.
4
Якщо вам часто приходять рекламні повідомлення та список контактів вже засмічений ними, можливо, вам слід звернутися до налаштувань програми. Щоб список контактів, не внесених вами в групу «Загальні» або «Друзі», автоматично віддалявся при запуску ICQ, в головному вікні програми натисніть на кнопку «Налаштування» із зображенням гайкового ключа і викрутки.
5
У вікні, перейдіть в розділ «Список контактів». В групі "Опції" встановіть маркер в поле «Очищати групи« Не у списку »при черговому запуску» і натисніть кнопку «Застосувати».
6
Також рекомендується провести всі необхідні настройки в розділі «Анти-спам» - це захистить вас від отримання непотрібних повідомлень. Після того як відзначите маркером всі потрібні поля, не забудьте натиснути на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу.