Як відкрити свою автошколу.

Небагато знайдеться таких умінь, навчатися яким би жителі великих міст сьогодні прагнули так само масово, як водінню легкового автомобіля. Саме тому ринок освітніх послуг в даній області ледь не «гумовий» - автошкіл вже дійсно багато, але з'являються все нові і нові. Що ж потрібно зробити, щоб самому організувати навчання водінню?
Вам знадобиться
  • 1. Навчальне приміщення
  • 2. Можливість оренди тренувального майданчика
  • 3. Навчальні посібники (частини механізму автомобіля, плакати)
  • 4. Три інструктора з водіння зі своїми навчальними автомобілями або власний парк з трьох навчальних машин
  • 5. Домовленість з викладачем теорії
  • 6. Адміністратор школи на окладі
Інструкція
1
Орендуйте навчальне приміщення для теоретичних занять і площадку для практики водіння. Одну площадку часто використовує відразу кілька шкіл, у неї можуть бути орендарі, що пропонують в свою чергу суборенду. Інший варіант - погодинна оплата для всіх бажаючих попрактикуватися, незалежно від приналежності до тієї або іншої школи водіння. Як би не будувалися ділові відносини з її власником, ви обов'язково повинні мати можливість використовувати будь-яку тренувальну площадку для практичних занять.
2
Обладнайте навчальний клас, який вам вдалося орендувати. Повний перелік посібників - як наочних плакатів, так і окремих частин автомобільного механізму, міститься в «Програмі з навчання водіїв транспортних засобів категорії B». Деякі власники автошкіл радять замість ряду вже готових «навчальних» запчастин в розрізі купувати старий автомобіль і отримувати з нього всі необхідні деталі - обходиться це в підсумку дешевше.
3
Вирішіть заздалегідь, за якою схемою будете організовувати практичне навчання в автошколі - чи то у вас буде парк навчальних автомобілів, чи то інструктори навчатимуть «курсантів» водінню на власних машинах. У першому випадку буде потрібно закупити кілька автомобілів (можливо, «битих» для економії коштів) і переобладнати їх в спеціалізованій майстерні, зареєструвавши потім в ГИБДД. У другому - кожен інструктор повинен бути зареєстрований як індивідуальний підприємець, а з ним укладено договір на надання послуг.
4
Домовтеся з викладачем (наприклад, педагогом автодорожнього технікуму), який на умовах погодинної оплати проводитиме у вашій школі заняття з теорії. Знайдіть трьох інструкторів з водіння (стандартна кількість для більшості автошкіл), зі своїми навчальними автомобілями або без них. Як правило, контролює навчальний процес в школі водіння адміністратор, найманий співробітник з фіксованою заробітною платою.
Корисна порада
Щоб не вкладати кошти в покупку меблів, орендувати приміщення можна в будь-якому муніципальному навчальному закладі - в цьому випадку стільці, столи і дошка вже будуть у вашому распоряженіі.Так як ринок послуг з навчання водінню вельми насичений, використовуйте для просування свого закладу всі доступні засоби реклами - зовнішні вивіски і штендери, листівки, оголошення в друкованих ЗМІ та в електронних джерелах.