Як зробити посилання розмітки. html код вставки клікабельно посилання.

Спілкування і взаємодія в інтернеті не може відбуватися без обміну посиланнями - посилання дозволяють переходити з сайту на сайт і вливатися в інтерактивний простір. Обмінюючись коментарями в блогах або на форумах, ви нерідко відчуваєте бажання поділитися з співрозмовниками цікавою посиланням. Найпростіше скопіювати потрібну посилання з адресного рядка і вставити її в текст повідомлення, але набагато акуратніше буде виглядати ваша посилання у вигляді клікабельно тексту.
Інструкція
1
Для того щоб створити клікабельно посилання, використовуйте відомий HTML-тег .
2
Після знака рівності вставте адресу, скопійований з рядка браузера, яким ви хочете поділитися з оточуючими, а всередині тега, між кутовими дужками, введіть текст майбутньої посилання , який відобразиться в клікабельно вигляді в вашому повідомленні. Таким чином, код для посилання буде виглядати наступним чином: ВАШ ТЕКСТ .
3
Ви можете створити клікабельно посилання не тільки із рядка, але і з будь-якого зображення. Щоб перетворити картинку на заслання, використовуйте наступний код: .
4
Якщо ви хочете, щоб посилання, на яку клацне ваш співрозмовник, відкрилася не в поточному вікні, а в новому вікні, видозмінити код так: ВАШ ТЕКСТ
5
Для створення клікабельних посилань ви можете використовувати не тільки тег a href, а й тег url. Скопіюйте адресу сторінки з адресного рядка браузера. Використовуйте наступний код для вставки посилання : [url = АДРЕСА СТОРІНКИ] ТЕКСТ ПОСИЛАННЯ [/url]
6
Результат буде таким же, як і в попередньому випадку - посилання перетвориться в текстовий рядок, яка при натисканні дозволить перейти на який-небудь сайт. Однак тег url коректно працює не на всіх сайтах, тому рекомендується використовувати універсальний HTML-тег a href.