Як поставити знак копірайту. текстовий символ копірайту.

На стандартній клавіатурі комп'ютера або ноутбука не знайти клавіш зі спеціальними символами, за допомогою яких можна вказати знак копірайту . Але існують загальнодоступні засоби для виконання цього завдання.
Інструкція
1
Як мінімум два способи додавання знак а копірайту в текст пропонує всім відомий текстовий редактор Word. Перемкніть розкладку клавіатури для введення латинських букв і введіть наступне: (С). Натисніть клавішу введення (Enter) і в тексті з'явиться знак копірайту ©.
2
Крім того, знак копірайту можна додати, переключившись на вкладку «Вставка» і клацнувши в меню «Символ». Виберіть в меню команду «Інші символи», знайдіть у списку знак копірайту і натисніть кнопку «Вставити». Знак © буде додано в текст.
3
Є і ще один варіант додавання знак а копірайту . Відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Службові» в розділі «Усі програми». Клацніть на значку «Таблиця символів» і знайдіть в ній знак копірайту . Натисніть «Вибрати», а потім «Копіювати». Вставте скопійований знак в потрібне місце, клацнувши правою кнопкою миші і вибравши команду «Вставити».
Зверніть увагу
Значок копірайту - це свого роду символ авторського права і попередження всім: у твори є господар, комерційне використання без дозволу автора або власника-правовласника заборонено! Знак копірайту © важливий тоді, коли вам потрібен захист від копіювання та нелегального розповсюдження вашого авторського твору. На ноутбуках ця клавіатура «впечатана» справа в загальному строю клавіш.
Корисна порада
Для включення бічної цифрової клавіатури натискаємо клавішу NumLock включаємо бічну клавіатуру для набору звичайних цифр. 2. Ставимо курсор в потрібне місце, туди, де будемо писати символи, знаки, цифри і букви. Написати знак копірайту: © (Alt + 0169). Знак плюс мінус: ± (Alt + 0177). Знак назва, якої я не знаю: ® (Alt + 0174). Також можна написати на клавіатурі легкі символи і знаки:? Символ (Alt + 1)? символ (Alt + 2)? символ (Alt + 3).
Вказівка автора в кінці тексту, особливо якщо текст належить вам, - своєрідний фінал будь графічної роботи. Зазвичай вказівку автора йде після символу, схожого на укладену в коло латинську букву "C". Цей знак і прийнято називати копірайтом.
Інструкція
1
Щоб поставити знак © в текстовому редакторі, поставте відкриваючу дужку, латіyскую C і заслони дужку, все без пробілів. Редактор автоматично трансформує набір в символ.
2
Можете вставити символ з таблиці ASCII. Для цього знайдіть у верхній панелі інструментів вкладку «Вставка», виберіть групу «Символ» і виберіть знак ©.
3
Для вставки значка в блозі, що підтримує кодування HTML, введіть його ім'я: & copy; - Або код: & # 1 червня 9;. Приберіть пробіли між символами. Перед створенням повідомлення включите (по можливості) попередній перегляд, щоб переконатися, що символ став на своє місце.
Зверніть увагу
Режим перегляду створюваного або редагованого повідомлення в блог або на сайті повинен бути HTML, а не «Візуальний редактор».