Як пофарбувати ваз самому.

Багато автолюбителів, дізнавшись про вартість фарбування машини в спеціальних пунктах, часто приймають рішення про те, що самі зможуть зробити це. Але фарбування автомобіля в домашніх умовах самим серйозно відрізняється від процедури, яку проводять професіонали. Адже просто «облити» фарбою свого «залізного коня» і дочекатися поки він висохне - недостатньо. Для якісного фарбування потрібно провести попередню підготовку поверхні, використовувати спеціальне обладнання і мати хоч якісь навички в фарбуванні.
Інструкція
1
Для початку добре вимийте автомобіль за допомогою автошампунів і видаліть всі забруднення. Потім знежирте поверхню кузова і видаліть всю мастило і бітумні плями. Ретельно перевірте всі частини машини на наявність бруду та інших забруднень.
2
Все корозійні осередки потрібно ліквідувати. Стару фарбу знімайте методом абразивного шліфування. Для цієї процедури абразивами служать карбід кремнію і діоксид алюмінію, а папір для шліфування повинна вибиратися так, щоб різниця «номера» не перевищувала 1000 одиниць. Якщо застосувати папір не ту «номера», то через деякий час на кузові проявляться смуги, бо матеріал піддасться осіданні. Поверхня обробіть в п'ять заходів.
3
Потім проведіть первинне і вторинне грунтування, що дозволяє забезпечити антикорозійне покриття кузова автомобіля. Дочекайтеся того, щоб грунт повністю висох, це займає від 2 до 4 годин. У спеціалізованих майстернях є інфрачервона сушка, що дозволяє прискорити процес сушки до 15 хвилин
4
Фарбування автомобіля увазі нанесення трьох шарів фарби. Наноситься вона напиленням, однак, перед цією процедурою слід захистити від попадання фарби ті елементи, які не потребують фарбування. Заклейте їх папером, скотчем або обробіть складами, які робляться з води, крейди, гліцерину - вони легко змиваються водою.