Як отримати синій колір. отримання синього кольору.

Живопис знає безліч способів отримання потрібного кольору . Ту чи іншу фарбу можна нанести в чистому вигляді, не вдаючись до змішування. Необхідний колір також може бути отриманий за допомогою змішування двох і більше кольорів.
Інструкція
1
При механічному змішуванні фарб зазвичай використовується палітра, після чого результат переноситься на полотно. Іноді змішування фарб для отримання шуканого кольору виробляють прямо на аркуші паперу.
2
Фарби, які зазнали перемішуванню, можуть змінювати відтінок і насиченість. Бордовий колір, наприклад, можна отримати змішуванням чорної фарби і кіноварі. Хімічна взаємодія при змішуванні фарб, однак, може змінювати кольорову гаму, змушуючи її темніти.
3
Необхідно знати, що синю фарбу, так само як жовту і червону, отримати за допомогою змішування інших кольорів не вийде. Справа в тому, що синій колір відноситься до так званих основним кольору м, з яких при бажанні можна отримати мільйони інших відтінків. Але, повторимося, отримати синій колір з фарб інших кольорів неможливо.
4
А ось відтінки у всьому нескінченному їх розмаїтті можуть бути отримані змішуванням будь-яких двох кольорів. При цьому матиме значення взаємне співвідношення кількості кожної з фарб, використовуваних при змішуванні. Так, рівні кількості синього і жовтого художніх квітів дадуть у підсумку зелений колір.
5
Якщо підмішати тепер до штучно отриманого зеленому кольору деяку кількість жовтої фарби, то ви побачите поступово переходять у жовтий колір зелені відтінки. Заново повернутися до вихідного синьому кольору ви зможете, поступово додаючи до зеленої фарбі фарбу синього кольору .
6
Запам'ятайте, що чим більш кольору наближені до додаткових, тим менш насичений колір дасть їх змішування. Іншими словами, кольору ставатимуть близькими до сірого кольору.
7
Для створення яскравих образів художник повинен прагнути до використання мінімального числа фарб при збереженні враження повноти колірної гами. Художні знання та навички вдосконалюються по мірі накопичення досвіду поводження з фарбами.