Як підняти фундамент будинку. підняти фундамент домкратом відео.

Для будь-якого власника дачного будинку задача відремонтувати фундамент і підняти споруда над грунтом може здатися важкоздійснюваною. Невже доведеться виписувати бригаду професійних будівельників? Або вдасться впоратися з роботою самостійно?
Інструкція
1
Припустимо, вам належить підняти зруб будинку або лазні, розібрати старий фундамент і спорудити новий відповідно до своїх задумками. З чого треба почати? Вам знадобиться всього один помічник.
2
Кут будинку підіпріть двома домкратами. Обережно піднімайте обраний кут на висоту приблизно в два сантиметри. На тимчасову опору підкладіть прокладку відповідної товщини.
3
Тепер переходите до наступного кутку і виконайте ту ж операцію. Процедура буде простою, якщо зруб вже відірвався від колишнього фундамент а. Особливу увагу приділіть того моменту, коли по всіх кутках будинок вже стоїть на підкладках, крім одного-двох старих колод. При необережному підйомі кута домкратом зруб може зійти з підпірок.
4
Не піддавайтеся спокусі прискорити процес, збільшивши висоту, на яку піднімаєте кут будинку . Це може привести до небезпечного перекосу споруди і непередбачуваних наслідків. Тому дійте без поспіху, обмежуючись підйомом кожного кута послідовно всього на півтора-два сантиметри за один прохід.
5
Зазначений перекіс можливий з тієї причини, що описуваний спосіб підйому приводить в дію сумарну силу з горизонтальної складової в векторі. Развиваемое домкратом зусилля може привести до підминання колод зрубу і перекосу опорної площадки. Враховуйте також, що при почерговому (тобто нерівномірному) підйомі кутів горизонтальна складова може з'явитися за рахунок зміщення центру ваги будови.
6
При роботах з підйому фундамент а неодмінно продумайте питання страховки та дотримання заходів безпеки. Як тільки підняли зруб на кілька сантиметрів, негайно вставте в просвіт між тимчасової опорою і зрубом заздалегідь приготовлену прокладку. Для цих цілей цілком підійдуть обрізки дощок. Така страховка виявиться корисною в тому випадку, якщо раптом відмовить домкрат.
7
Сам домкрат при роботі встановлюйте надійно. Слідкуйте, щоб він упирався в тверду деревину, а не в гниль.
8
Піднявши будова на необхідну висоту, під кутами будинку спорудіть бетонні майданчики. На майданчиках отлейте стовпи з бетону висотою, рівної розміру нового фундамент а. Тепер залишається змонтувати арматуру, встановити опалубку і залити її бетоном. Оновлений фундамент готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fKtjgn7Iu0k