Як малювати анімацію.

Якщо у вас є програма Photoshop, то не важко створити будь-якого виду анімації. Прості малюнки, звичайно, вражають. Однак малюнки з анімацією допомагають проявляти свою уяву, творчо розвиватися і освоювати нові прийоми малювання. Діти можуть з задоволенням проводити час за ПК, а дорослі отримувати дохід.
Вам знадобиться
  • Програма Photoshop, ПК.
Інструкція
1
Відкрийте програму Photoshop н вашому ПК і виберете пункт меню для створення графіки і її редагування.
2
Виберіть одне будь-яке фото в анфас і завантажте його, використовуючи ліву панель меню.
3
Виділіть область на обличчі, починаючи від чола до підборіддя, тобто обхопивши весь овал обличчя. Зробіть з нього перший шар і дайте ім'я «Номер 1».
4
Другий шар виконайте так, щоб він включав в себе лінію брів, крил носа, губи і підборіддя. Назвіть цієї шар «Номер 2».
5
Третім шаром зробіть ніс і підборіддя окремо.
6
Зверніть увагу на палітру шарів. Кожен шар повинен бути вказаний в такому порядку: 3,2,1.
7
У новому шарі намалюйте контрольні точки, які будуть визначати напрямок кожного окремо взятого шару. Червона точка - це «точка відліку», що показує, в якому напрямку буде рухатися кожен шар.
8
Кожен з трьох шарів для малюнка анімації потрібно зрушувати до зеленої точці на кілька пікселів. Наприклад, 4 пікселя, потім 7, і останній на 12. Збережіть малюнок, назвавши його «Рисунок 1».
9
Після того, як зберегли малюнок, натисніть для скасування все операцій Ctrl + Z, повторіть все з початку, з руху до зелених точкам і знову збережіть. Всі зображення, збережені вами повинні знаходитися в одній папці.
10
Тепер створіть gif анімацію , залишивши інтервал між малюнками приблизно 0,05 секунд. Після цього, можете відкрити вийшов малюнок анімацію .
Зверніть увагу
Зберігайте всі малюнки в одній папці, змінюючи лише назви файлів. На першому тапе роботи не прагнете зробити більше операцій, інакше вийде багато непотрібного руху, і вигляд малюнка зіпсується.
Корисна порада
Щоб зображення було змінено максимально, і анімація була вина чіткіше, необхідно більше зрушувати часовий інтервал між малюнками. Створіть копію малюнка. Якщо боїтеся, що при виконанні gif анімації втратите вихідний матеріал.