Як намалювати свою мангу.

Діти дуже люблять створювати на чистих аркушах свої шедеври, часом просто передавати думки і бажання за допомогою творчості. Щоб процес був більш захоплюючий і плідніше, необхідно навчитися малювати свою мангу . Зробити її образ правдоподібним, оживити контури її тіла.
Вам знадобиться
  • Шаблони з фрагментами тіла манги, олівець, ластик, аркуш паперу.
Інструкція
1
Скористайтеся на перших порах шаблонами для створення малюнка манги, але потім можете і почати малювати самостійно.
2
Якщо бажаєте почати малювати мангу без використання шаблонів і копіювальної папери, то в першу чергу знадобиться розібратися в особливостях зображення цього героя. Намалюйте голову, схожу на цибулину, або ж прямий овал. Ці форми характерні для манги. Волосся у дівчат і у хлопчиків можуть бути довільного кольору і форми.
3
Шия хлопчиків відрізняється від шиї дівчаток своєю товщиною. Намалюйте мангу - хлопчика з потовщеними лініями шиї і плечей, а дівчину, навпаки, з плавними і тонкими лініями.
4
Манга часто малюється з осикою талією, так що дівчина повинна нагадувати трикутник з вершиною внизу. При цьому сам трикутник повинен бути не широким. Тіло хлопчика малюється так само, як і у дівчат, тільки акцент робить саме на підставу трикутника (його плечі).
5
Кінцівки у манги повинні спочатку промальовувати у вигляді видовжених овалів, з'єднаних невеликими лініями. Таким чином, створюється «макет», зв'язки і жили. Потім вже з'єднайте всі лінії плавними жестами і отримаєте персонаж мультсеріалу.
6
Зверніть особливу увагу на вираз облич. Очі у дівчаток малюються за формою овалів, причому великих. У хлопчиків очі виконуються у формі овалу або ж частіше прямокутника. Ніс - невеликий куточок або зовсім дві точки.
7
Губи малюйте, використовуючи два штриха: горизонтальна смужка і півколо під нею. Таким чином ви зобразите щастя на обличчі. Щоб показати гнів, досить просто намалювати горизонтальну смугу і зробити акцент на брови.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HswtjLpCz0c
Зверніть увагу
Не переборщити з довгими кінцівками і очима. Зробивши акцент лише на них, зможете забути про важливість передачі емоційного стану героя.
Корисна порада
Щоб манга виглядала більш яскраво і була виконана правильно, очерчивайте чорним олівцем лінії обличчя і кінцівок, робіть яскравими очі. Манга - це образ іграшкового чоловічка, тому надайте йому образ саме ляльки з великими очима, маленьким носом і довгими кінцівками.
Почнемо з того, що манга - це японські комікси, форма образотворчого мистецтва. 25% всієї друкованої преси Японії складають видання манги. Оскільки японська культура останнім часом завоювала великий авторитет в Росії, з'явилася велика кількість любителів аніме і манги дуже популярні манга Наруто, Бліч та інші.
Інструкція
1
Вона може бути оригінальною (тобто перекладеної безпосередньо з японського) і зміненої (російські видання). Якщо вам в руки попалася російська версія манги, то потрібно читати її як годиться - зліва направо, зверху вниз, але потрібно пам'ятати, що в Японії читають справа наліво, тому японську мангу ми читаємо справа наліво зверху вниз. Але таких видань стає все менше.
2
Змінену мангу читають як годиться - зліва направо зверху вниз. Оригінальну ж слід читати справа наліво і теж зверху вниз.
3
Починаючи читати японські комікси, деякі спочатку дивляться аніме, сюжет якої використовується в ній. Деякі ж спочатку читають, а потім дивляться. Це - як кому захочется.Кроме труднощів з «напрямком» читання у вас не виникне жодних проблем, тому читайте із задоволенням!