Як намалювати емблему самому.

Іноді потрібно терміново намалювати емблему , як на плакаті, так і на певній тканини. Щоб це виконати технічно правильно і красиво, потрібно знати, з чого почати.
Вам знадобиться
  • Ескіз емблеми, її оригінальне зображення, чистий аркуш паперу, олівець і різнокольорові ручки у міру потреби, ластик.
Інструкція
1
Заточите олівець, щоб були доступні для накреслення навіть найтонші лінії. Подивіться на емблему , яку вам належить виконати на чистому аркуші паперу. Зверніть особливу увагу на складні лінії.
2
Для початку намалюйте контури емблеми, будь то квадрат, коло чи інша геометрична форма. Визначте розміри і відступ граней від основного малюнка.
3
Розділіть зображення на кілька частин, якщо на емблемі вимагається зобразити безліч предметів. Прорисуйте кожен.
4
Для того щоб емблема мала більш яскравий вигляд, використовуйте кольорові ручки або олівці. Розфарбувавши її незвично, ви зможете з почуттям гордості сказати, що вам довелося намалювати емблему самому, без сторонньої допомоги.
Зверніть увагу
Не переборщити з кольором, і якщо вам потрібно розфарбувати тонкі деталі на своїй емблемі, то дочекайтеся, поки висохне основний шар фарби, а тільки потім наносите наступний, інакше ризикуєте почати роботу заново через розлучень.
Корисна порада
Якщо вам потрібно намалювати вигадану емблему, то ви можете використовувати оригінали емблем. Увімкніть кольори і символи з різних емблем для створення однієї оригінальної.