Як посадити хосту.

Хоста - відмінне рослина для саду, так як воно невибагливо, витримує перепади температури, невимоглива до грунту. Крім того, хоста швидко розростається і своїми широкими листям різноманітного забарвлення прикрасить будь садову ділянку.
Інструкція
1
Незважаючи на невибагливість хости, кращі грунту для неї - слабокислі, нейтральні, пухкі, багаті гумусом з хорошою водопроникністю. Хоста витримує і яскраве сонце, але краще саджайте її на напівтіньові ділянки, захищені від вітру. Ряболисті хости більш світлолюбні, ніж зеленолистние: при нестачі світла їх листя може втратити привабливу строкату забарвлення і позеленіти.
2
Для посадки краще використовуйте не насіння, а молоді рослини. Зазвичай хоста надходить у продаж в лютому-березні, тому потрібно продумати можливість її зберігання до посадки. Зберігайте хосту зі "сплячими" бруньками в прохолодному місці, можна навіть в холодильнику. Кореневище присипте вологим торфом. Якщо паростки вже проросли, необхідно посадити хосту в тимчасову ємність. Перед посадкою в грунт загартувати хосту : тримайте її на веранді або в сінях, де немає вітру і яскравого сонця, але температура нижче, ніж у домашній квартирі.
3
Для посадки в підготовлену ямку покладіть перегній або торф'яної компост. Після посадки рясно поливайте протягом двох тижнів.
4
У перший рік обрізайте квіти, щоб сили рослини йшли в основному на освіту міцної кореневої системи.
5
Враховуйте, що одна рослина може розростатися на метр в сторони. Висота хост вирьірует від 20 до 90 см.
6
Навесні удобрюйте грунт азотними добривами і додавайте листовий перегній.
7
Хосту можна вирощувати і в горщику, але особливо ефектно вона виглядає в саду, оформляючи різні прикордонні ділянки: саджайте хосту вздовж доріжок, навколо клумб, по краю водойми.
8
Кожні п'ять років розсаджуйте разрастающиеся рослини, найкраще робити це в кінці літа або на початку весни. В решті період краще не турбувати хосту , тому відразу садіть рослина на постійне місце.