Як поставити нумерацію сторінок в ворде.

Кожному користувачеві, який працює серйозно в текстовому редакторі Microsoft Word, буде корисно знати, як поставити нумерацію сторінок.
Вам знадобиться
  • текстовий редактор Microsoft Word
Інструкція
1
Завантажте текстовий редактор Word. Підійде будь-яка версія програми, починаючи з 2003 року випуску. У верхньому рядку меню знайдіть вкладку «Вставка». Перед вашими очима з'явиться список з численними функціями вставки різних об'єктів. Знайдіть і клікніть мишкою «Номери сторінок». Виникне маленьке віконце, яке так і називається «Номери сторінок».
2
Визначтеся, в якій частині сторінки буде розташовуватися майбутній номер. Для цього виберіть стрілкою потрібний пункт в графах «Положення» і «Вирівнювання». Також поставте галочку поруч з написом «Номер на першій сторінці», якщо хочете, щоб він був присутній там.
3
Внизу віконця натисніть кнопку «Формат». Відкриється нове вікно «Формат номера сторінки», де ви зможете скористатися додатковими функціями по тому, як поставити нумерацію сторінок в ворде. Формат номера можна вибрати найрізноманітніший, починаючи від стандартних арабських цифр, і закінчуючи латинськими буквами і римськими цифрами. Якщо ви хочете додатково включити номер глави, то відзначте галочкою потрібний пункт і налаштуйте стрілками стиль заголовка. Сама остання йде графа «Нумерація сторінок», де необхідно вказати, з якої сторінки будуть пронумеровані аркуші документа.
Зверніть увагу
Слід знати, як поставити нумерацію сторінок в ворде від 2007 року випуску, т.к. є невеликі відмінності в інтерфейсі текстового редактора. Після вкладки «Вставка» знайдіть віконце «Колонтитули», а потім уже «Номер сторінки».
Корисна порада
Для початківців користувачів ворд 2003 набагато зручніше для нумерації сторінок, ніж більш пізні версії програми.
Нумерація сторінок потрібна для правильної організації документа. Особливо нумерація важлива, коли потрібно роздрукувати об'ємний документ зі змістом. Нумерація дозволить легко знаходити потрібні сторінки і орієнтуватися в темах, що не які розбитий текст. В текстовому редакторі Microsoft Word виставити нумерацію сторінок можна кількома способами.
Інструкція
1
Для Microsoft Office Word 2003 і 2007 років видання підійде спосіб включення нумерації через колонтитули. У верхньому рядку Word виберіть «Вид» і в випадаючому меню клацніть «Колонтитули». На робочому полі програми з'явиться панель колонтитулів, а вгорі кожної сторінки з'явиться область для введення текста.На панелі «Колонтитули» ви можете перейти до нижньої частини сторінок, клацнувши кнопку «Верхній/Нижній колонтитул», якщо потрібно розставити номери сторінок внизу. На цій же панелі ви знайдете кнопку «Номер сторінки». Клацнувши по ній, на сторінці з'явиться її порядковий номер.
2
Ще один спосіб, який дозволяє вставити номери сторінок в документ у виданнях MS Word 2003 і 2007 - це включення нумерації через вставку. У верхньому меню виберіть «Вставка» - «Номери сторінок». На екрані з'явиться діалогове вікно. В ньому ви зможете вибрати положення номера сторінки на аркуші (вгорі/внизу) і задати вирівнювання номера сторінки. Якщо ви не хочете, щоб на головній сторінці був її номер, приберіть відповідну галочку в діалоговому вікні.
3
В пакеті Microsoft Office Word 2010 нумерація сторінок в документі проставляється таким чином. У верхній панелі виберіть «Вставка» і в підрозділі «Колонтитули» знайдіть іконку «Номер сторінки». Натисніть на неї і виберіть положення нумерації (вгорі/внизу/на полях/поточне положення), після чого програма запропонує вам цілий список прикладів оформлення нумерації. Виберіть той, який вам сподобається, і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Нумерація буде проставлена на всіх сторінках документа в колонтитулі.
Зверніть увагу
Microsoft Office Word є платним офісним пакетом. Якщо ви не маєте можливості скористатися ним, встановіть безкоштовний аналог Open Office.