Як провести воду з колодязя в будинок. Як завести воду в будинок з колодязя.

Бувають випадки, в яких необхідний окремий підвід води. Особливо часто це трапляється в селі. В цьому випадку залишається одна надія - довколишній колодязь. Добре, якщо він знаходиться у дворі: в цьому випадку відпадає необхідність весь час бігати з відрами і з'являється можливість провести воду з колодязя в будинок .
Вам знадобиться
  • - насос
  • - труби
  • - утеплювач
  • - дроти
Інструкція
1
В першу чергу, подбайте про те, щоб у вас була досить довга труба, яка веде з колодязя в будинок . Вона повинна бути досить вигнута, щоб відповідати ландшафту, в разі потреби використовуйте опори.
2
Уздовж цієї труби від будинок а до колодязя повинна йти ще одна труба, через яку буде пропущений електричний провід. Подбайте про те, щоб обидві труби були надійно закутаний і захищені від замерзання.
3
Опустіть в колодязь електричний насос. Підключіть його до труби, через яку буде гойдатися вода і відповідно до цього відрегулюйте його положення, закріпивши його або мотузкою або дротом. Після цього Поключіться його до електрики.
4
Слідкуйте за тим, щоб насос було легко відключити і витягти, а також за тим, щоб не допускати його роботи в сильні холоди - ви можете зіпсувати техніку. У разі сильного холоду, поверхня води в колодязі можед заледенеть, що призведе до псування насоса.
5
Насос повинен бути оснащений автоблокіратором на випадок перегріву. У разі, якщо рівень води впаде, насос почне переганяти повітря, що може привести до перегріву - саме для цього і потрібен блокіратор, який буде вимикати насос при досягненні певної температури.
Корисна порада
Не економте на насосі і витратних матеріалах.