Як малювати залізної людини.

Діти люблять малювати різних героїв з мультсеріалів. Часом буває важко зобразити якісь певні частини тіла, але, на жаль, втрачати надії не варто. Завжди потрібно брати приклад з простого людини , звертати увагу на його рухи і повадки, вираз обличчя. Тільки тоді виконання творчої роботи викличе ентузіазм.
Вам знадобиться
  • Лінійка, олівець, ластик, чорний фломастер.
Інструкція
1
Почніть малювати залізного людини з голови. Зобразіть коло або овал, розділивши його всередині на чотири рівних сегмента, використовуючи лінійку.
2
Як відомо, у роботів в більшості випадків шиї немає, а тіло пов'язане з головою. Тому, намалюйте квадрат, який відповідатиме за розмірами голові або ж трикутник з вершиною внизу і підставою вгорі. Якраз підставу і стане плечима залізного людини .
3
Якщо ви вибрали квадрат, то розділіть його пунктирною лінією на дві частини по горизонталі. Одержаний верхній прямокутник розділіть прямою лінією ще навпіл, і цю лінію виділіть чорним фломастером.
4
Другу частину прямокутника, що знаходиться ближче до вершини, розділіть вертикальної рисою на 2 рівні частини і виділіть цю рису чорним фломастером.
5
Починаючи малювати руки, перш проведіть 2 пунктирні лінії від рівня плечей. Тепер, від основи плеча намалюйте подовжений овал, який стане частиною тіла - від плеча до ліктя. Те ж саме виконайте і на іншій стороні залізного людини . Обидва овалу повинні бути вертикальними.
6
Поставте крапку на кінець овалу і намалюйте точно такий же подовжений овал, але меншого розміру по діагоналі. Повинен вийти вал, що дивиться на протилежне плече залізного людини . Це стане частиною тіла - від ліктя до кисті. Саму ж кисть зобразите, як маленький прямокутник або ж овал. Виконайте ці ж дії на іншій стороні плеча.
7
Починаючи від заснування трикутника з правого боку, намалюйте подовжений овал, смотрящий чітко вниз. Намалюйте другий такий же овал, трохи захопивши підставу попереднього, тільки трохи меншого розміру. У вас вийшли частини ніг без стоп. Не забудьте виконати те ж саме з іншого боку.
8
Стопу намалюйте у вигляді горизонтального прямокутника. Чорним фломастером обведіть всі деталі залізного людини і розфарбуйте отриману модель.
Зверніть увагу
Не фарбуйте залізної людини чорним фломастером, так як ви приховаєте всі його контури і важливі особливості, які вказують на матеріал, з якого він виготовлений. На початковому етапі не тисніть сильно на олівець, намагаючись промальовувати всі деталі, використовуйте легкі пунктирні лінії.
Корисна порада
Щоб робот вийшов правдивіше, потрібно чіткіше виділяти контури чорним фломастером, а все інше розфарбовувати сірим олівцем. Малювати обличчя залізному людині не потрібно, достатньо розфарбувати половину овалу голови в чорний колір, імітуючи маску.