Як зняти код блокування з телефону.

Щоб зняти код блокування зі стільникового телефону , потрібно виконати певні дії в електронному меню пристрою. В цілому, все виконується за 1-2 хвилини.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон.
Інструкція
1
Багато власників стільникових телефонів, вважаючи, що установка пароля на виріб може захистити пристрій від крадіжки, ставлять на свої мобільники всілякі паролі. Так, пароль можна встановити на доступ до контактів, смс-повідомленнями, і телефону в цілому. Тобто, крім власника телефону , доступу до даних розділах і влаштуванню ні у кого не буде. Однак це далеко не так. При бажанні телефон може бути розблокований за допомогою спеціального програмного забезпечення. Однак у даній статті ми не станемо зачіпати подібну тему. Поговоримо про те, як можна поставити код блокування на телефон і зняти його при необхідності.
2
Установка код а блокування на телефон і його зняття. Ви можете задати пароль для телефону , зайшовши у відповідний розділ в меню. Для цього відкрийте настройки телефону , після чого зайдіть в папку «Безпека». Тут ви зможете встановити PIN- код для сім-карти, а також задати код блокування на сам пристрій і деякі його розділи. Якщо ви бажаєте зняти код блокування, виберіть відповідну дію. Щоб відключити запит пароля, при його деактивації ви повинні ввести діючий код в розпочатому поле. Якщо ви ввели вірний код , телефон буде розблоковано. Якщо ж ви помилилися при вводі пароля, пристрій повідомить вас про це.
У багатьох телефонах і на всіх сім-картах використовується код блокування. Його призначення - захист від зловмисників у випадку, якщо телефон був вкрадений або загублений. В цьому випадку передбачається, що інформація, що міститься на телефоні, не може бути використана третіми особами. У разі, якщо ви втратили або забули свої код и блокування, ви можете їх відновити за допомогою декількох нескладних операцій.
Інструкція
1
У випадку, якщо у вас на телефоні не містилося цінної інформації, поновіть прошивку. В цьому випадку вам будуть потрібні драйвери для підключення телефону до комп'ютера і usb-провід для синхронізації. У разі, якщо цього не було в комплекті, ви можете купити цей провід в магазині стільникового техніки. Скачайте необхідні програми та шаблони прошивок в інтернеті, після чого збережіть прошивку, наявну у вас на телефоні і перепрошити його.
2
Якщо ж на телефоні міститься цінна інформація, зверніться до виробника вашого телефону, спочатку в регіональне представництво, а потім в головний офіс. Вам буде потрібно паспорт телефону і документи, що засвідчують ваше право володіння телефоном. Будьте готові надати скани цих документів, відправивши їх по електронній пошті. Вам буде надано код скидання захисного код а.
3
Якщо ж у вас заблокована сім-карта, введіть PUK код , який повинен знаходитися на платівці від сім-карти. У разі, якщо у вас немає цієї платівки або загублено, зверніться до оператора стільникового зв'язку з проханням про розблокування або заміні сім-карти. Принесіть з собою паспорт для того, щоб підтвердити своє право на здійснення цієї операції.