Як зробити фото з фільму.

Вас коли-небудь відвідувало бажання зробити фотографію з кадру вашого улюбленого фільму або відеоролика, який вас зацікавив? Приміром, при перегляді фільмів BBC, не можна сказати, що ці фільми відрізняються поганою якістю. Навпаки, якість цих роликів завжди на висоті, а деякі кадри заслуговують їх розміщення на робочому столі комп'ютера. Для виконання цієї операції, вам буде потрібно один з популярних відеопрогравачів з функцією зняття скріншота (фото).
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Media Player Classic, VLC Media Player.
Інструкція
1
Виконати дану операцію із захоплення екрану під час відеоперегляду можна декількома програмами. Почнемо з найпопулярнішою і доступною - Media Player Classic. Дана програма входить в комплект кодеків K-lite Codec Pack, який поширюється абсолютно безкоштовно. Після запуску програми, натисніть меню View - натисніть пункт Options.
2
У вікні, в лівій колонці, виберіть пункт Playback - Output. У правій частині вікна необхідно змінити значення блоків RealMedia Video і QuickTime Video з DirectX на System Default.
3
Відкрийте фільм, натиснувши меню File - пункт Open або скориставшись поєднанням клавіш Ctrl + O. Розпочніть відтворення. Натисніть на паузу при досягненні потрібного кадру, з якого ви хочете зробити скріншот.
4
Після цього натисніть меню File - Save Image. У вікні, виберіть місце збереження для вашого знімка з екрану. Також можна вибрати одне з двох форматів файлу (bmp і jpg).
5
Не менш популярним програвачем є VLC Media Player. Для того щоб зняти скріншот за допомогою цієї програми, після її запуску, необхідно перейти до налаштувань цієї утиліти. Натисніть меню "Налаштування" (Settings) - «Налаштування» (Preferences).
6
У вікні, в лівій колонці, виберіть пункт Video. У правій частині вікна, натисніть кнопку «Обзор» навпроти пункту «Папка знятих стоп-кадрів» - виберіть папку, в якій будуть знаходитися ваші скріншоти. Натисніть кнопку «ОК» 2 рази.
7
Після перезавантаження програми, запустіть будь-який фільм. Натисканням на клавіші Ctrl + Alt + S, ви доб'єтеся створення знімка екрана. Також це дію можна зробити через натискання меню «Відео» - «Зробити знімок».
Якщо у вас з'явилася необхідність зробити картинку з відеоролика або фільму , можна скористатися будь-яким програвачем, що дозволяє знімати screenshot. Крім того, функція збереження screenshot мається практично у всіх відеоредакторах.
Інструкція
1
Media Player ClassicОткройте вікно налаштувань програми, в розділі «Playback» виберіть пункт «Output». В групі «DirectShow Video» виберіть «VMR7» і збережіть настройкі.Во час перегляду фільму дочекайтеся потрібний кадр і натисніть паузу.В пункті меню «File» виберіть пункт «Save Image ...» і вкажіть шлях для збереження малюнка.
2
VLC Media PlayerОткройте вікно налаштувань програми. Виберіть пункт «Video» і натисніть кнопку «Огляд». У вікні, вкажіть шлях до папки, в яку будуть зберігатися картинки, і збережіть настройкі.Перезапустіте програму. Для зняття screenshot, натисніть комбінацію клавіш «Ctrl + Alt + S» під час відтворення відео.
3
Light AlloyДля збереження screenshot натискайте F12 під час відтворення фільму .Щоб змінити папку для збереження картинок відкрийте налаштування програми, перейдіть в розділ «Відео» і вкажіть новий шлях до папки.
4
GOM PlayerОткройте відео файл, з якого необхідно захопити screenshot.Клавішей «F7» відкрийте «Control Panel» і натисніть кнопку «Advanced Capture» .Укажіте шлях до папки для картинок і тип файлу, в якому картинки будуть зберігатися, наприклад, jpeg, збережіть настройкі.Screenshot можна буде знімати, комбінацією клавіш «Ctrl + Y» або «Ctrl + G».