Як танцювати, як Майкл Джексон. Як навчиться рухам Майкла Джексона.

Майкл Джексон вніс неоціненний вклад в розвиток танцю. Завдяки йому багато людей почали вчитися цьому захоплюючому ремеслу і стали справжніми професійними танцюристами. Набути необхідних навичок, навчиться повторювати легендарні руху поп-короля і перетворитися на зірку танцполу можна самостійно за допомогою навчальних відео та кліпів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет або телевізор, DVD-програвач та диски з кліпами і навчальним відео, дзеркало в повний зріст.
Інструкція
1
Скачайте кліпи Майкл а Джексон а чи навчальне його танцювальному стилю відео з інтернету, де подібну інформацію можна в надлишку знайти у вільному доступі. У разі відсутності інтернету купите диск з відповідною інформацією в офлайні.
2
Увімкніть на комп'ютері або DVD-програвачі запис з навчальним відео або кліпами Майкл а Джексон а. Намагайтеся повторювати танцювальні рухи і максимально запам'ятати їх.
3
Відробіть кожен окремий елемент танцю перед дзеркалом. Спочатку виконуйте кожен рух повільно. Після того, як рухи відпрацьовані до автоматизму, рухайтеся в більш швидкому темпі.
Зверніть увагу
Не слід очікувати появи миттєвих позитивних результатів. Танцювати, як Майкл Джексон, можна навчитися лише шляхом довгих і регулярних тренувань, починаючи з освоєння простих рухів і рухаючись поступово до виконання більш складних танцювальних елементів.
Корисна порада
Для того щоб повторювати танцювальні рухи Майкла Джексона на високому якісному рівні, необхідно завчасно забезпечити хорошу початкову фізичну підготовку тіла, еластичність м'язів і зв'язок, розвинути координацію рухів.