Як малювати графіті олівцем.

Намалювати графіті олівцем нескладно, головне - вміти подумки уявити майбутній малюнок символів або ж зображення об'єктів в форматі 3D, що зараз є дуже актуальним трендом. Далі справа за малим: треба взяти різнокольорові письмове приладдя і створити свій шедевр.
Вам знадобиться
  • Лист паперу, олівці і гумку.
Інструкція
1
Придумайте свій оригінальний спосіб креслення. Свій алфавіт або сюжет, який ви бажаєте зобразити на альбомному аркуші або ж іншій поверхні.
2
Створіть штриховий лінією начерк майбутнього графіті , використовуючи простий олівець.
3
Кожен фрагмент графіті повинен плавно перетікати один з іншого, тому заздалегідь перевіряйте це правило виконання.
4
Все букви повинні бути вимальовували таким чином, щоб здавалося, що вони виконані з подвійного шару, для цього кожну букву окресліть.
5
Раскрасьте отримане графіті , використовуючи кольорові олівці, фломастери або фарбу в балончиках.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3VJZF3CnMY0
Зверніть увагу
Наносячи фарбу балончиком, намагайтеся триматися від місця зіткнення його з малюнком далі, інакше можете опинитися в фарбі. Перевіряйте рисунок, кожну лінію уважно і не зафарбовуйте завчасно, інакше потім доведеться дуже довго стирати виконану помилку.
Корисна порада
Щоб графіті вийшло цікавим і яскравим, використовуйте темніший колір на зовнішній стороні букв, обводячи їх контури, а всередині букви зафарбовуйте світлими тонами. Якщо має бути робота на кам'яній поверхні, то попередньо можете створити шаблони з паперу.
Вирішивши навчитися малювати графіті , будьте готові до того, що в цьому виді мистецтва як ні в якому іншому важлива свобода самовираження. Освоївши основні правила, не бійтеся відступати від них і творити щось своє, нове і незвичайне. Тільки навчившись правильно використовувати потік своєї фантазії і творчий потенціал, ви дійсно зможете вважати себе майстром розпису поверхні.
Вам знадобиться
  • - альбом;
  • - прості олівці;
  • - кольорові олівці;
  • - балони з фарбою;
  • - ластик.
Інструкція
1
Здійсніть невелику прогулянку по своєму місту - так ви зможете більш щільно познайомитися з культурою графіті на ваших вулицях. Погляньте на малюнки з різних позицій, підійдіть ближче і спробуйте розібратися в переплетенні ліній. Докладатимете невелике розслідування і вивчіть, як лягають шари фарби і як використовуються колірні поєднання, тіні, з яких ліній складається той чи інший візерунок. Зверніть увагу на невід'ємний атрибут кожного справжнього закінченого малюнка - підпис автора (так звану тегу). Подумайте над тим, що буде відрізняти ваші зображення.
2
Приступайте до безпосереднього процесу творчості. Перш ніж виходити на відкриті простори, обмежтеся олівцем і альбомом для малювання. Втілите придуману тегу на папері - нехай цей невеликий елемент стане вашим першим шедевром. Щоб підпис відповідала обраному вами мистецтву графіті , продумайте її якомога ретельніше - вважається, що тега повинна, по-перше, бути красивою, а по-друге, не вимагати великої кількості часу для її зображення. Справжнім майстрам вистачає буквально пари розчерків, щоб залишити свої складні символи. Щоб навчитися малювати графіті , не поспішайте з переходом до тривимірним зображенням - для початку освойте мистецтво створення площинних малюнків.
3
Вивчивши малюнки простим олівцем, приступайте до експериментів з кольором. Пожвавите свою тегу, надайте їй оригінальності. Запам'ятайте: підпис - це відображення вас як художника, в ній повинна проявлятися ваша особистість. Не бійтеся перестаратися і засидітися за папером: створення ескізів - це невід'ємний етап роботи при створенні графіті , потрібно величезна практика, щоб розмалювати стіну без попередніх начерків. В процесі продумування власного підпису ви освоїте основні елементи, знання яких необхідно кожному, хто хоче навчитися малювати графіті - написання букв і прорісовиваніе найпростіших візерунків.
4
Грайте з різними словами, якщо створення підпису викликало складне. З часом спершу неясний образ проявиться більш чітко. Пробуйте всі доступні рухи олівця - креслите їм в різних напрямках, змінюйте силу натискання і тиску. Пам'ятайте, що навчитися малювати графіті можна тільки через власні проби, тут не допоможе зубреніе підручників.
5
Освоївшись із паперовими начерками, переходите до практики настінних малюнків. Як зрозуміти, що ви до цього готові? Ви відчуєте, що вам вже не доводиться докладати зусиль для того, щоб вгадати, як той чи інший колір буде поєднуватися з іншим, наскільки сильно варто натиснути на олівець. Кольори самі почнуть лягати на папір, підказуючи подальші дії, а лінії будуть ставати природним продовженням один одного.
6
Почніть з невеликих ділянок. Все ваше подальше навчання буде складатися з безперервної практики. Будьте готові до того, що графіті тепер стане невід'ємною частиною вашого життя!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=d7WVebOzsgM
Зверніть увагу
Тренуйте свою спостережливість і щодня шукайте нові зображення своїх колег. Це допоможе вам виробити власний стиль.