Як навчитися робити фінти в футболі. Як навчиться робити футбольні фінти.

Збираючись в компанії, хочеться продемонструвати свої навички в іграх. Наприклад, футбол став масовим улюбленцем, де молоді люди прагнуть похвалитися вмінням робити фінти .
Вам знадобиться
  • М'яч, спортивна форма.
Інструкція
1
Виберете підходящу площадку для проведення тренувань по деланию фінтів в футболі. Надіньте спортивну форму, щоб було легше тренуватися.
2
М'яч накачайте, щоб не виникало труднощів, коли ви будете вчитися робити фінти в футболі.
3
Для початку просто покидайте м'яч, щоб він відскакував від підлоги. Відчуйте, що цей спортивний інвентар вже в ваших руках.
4
Почніть виконувати прості вправи для того, щоб розім'ятися. Киньте м'яч на підлогу, в момент його відскоку підніміть праву ногу, щоб встигнути зробити коло, а потім відразу ж піймайте м'яч. Виконайте те ж з іншої ноги.
5
Навчитися робити фінти в футболі не складно, але важливо починати з простого, і поступово ускладнювати. Тому після того, як ви виконали перший фінт, пробуйте другий. Затисніть м'яч між щиколоток ніг, вистрибніть вгору, розслабивши ноги і підкинувши ними м'яч вгору. Швидко оберніться і зловіть м'яч руками.
6
Обертання м'яча на руках, окремих пальцях і в тому числі на голові виконується складно, тому намагайтеся шукати баланс і тим самим виконувати фінти в футболі більш прогресивно і правильно .
Зверніть увагу
Вчитися виконувати фінти в футболі у себе вдома або поблизу розташованих скляних споруд не рекомендується, оскільки наслідки бувають вкрай не приємними.
Корисна порада
Для найбільш хороших результатів і освоєння техніки попросіть друга або тренера показати вам фінти в футболі і простежити за вашим виконанням.