Як намалювати гру.

Щоб отримати зображення процесу гри, потрібно обов'язково звернути увагу на предмет гри, тобто на той реквізит, який в ній використовується і зробити акцент на ньому. Це досить цікавий процес, адже вам належить зупинити кадр.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, кольорові олівці.
Інструкція
1
Намалювати гру можна двома способами. Для першого використовуйте оригінальні коробочки від ігор, щоб зобразити щось схоже.
2
Для другого варіанта, для початку зобразите головних героїв, які залучені в гру . Наприклад, це діти, який готуються подавати один одному м'яч. Намалюйте кілька дітей.
3
Тепер обов'язково виберете фон, де все це буде відбуватися. Наприклад, дитячий ігровий майданчик, пісочниця, стадіон або ж дитяча кімната в будинку.
4
Тепер намалюйте сам предмет, який використовується в грі - м'яч. М'яч зображується найчастіше у вигляді кола з різними кольоровими смужками.
Зверніть увагу
Не фарбуйте окремі предмети завчасно виконання всього малюнка. Раптом з'ясується, що ви допустили неточність, тоді вже виправляти буде пізно, оскільки фарби або фломастери стираються дуже важко.
Корисна порада
Щоб гра вийшла набагато яскравіше, виділяйте контури предмети ігри фломастерами, а все інше фарбуйте кольоровими олівцями. Сама обстановка нерідко може допомогти художнику виконати малюнок гри.