Як зробити смачний фруктовий коктейль.

Готувати фруктові коктейлі легко: потрібно просто додати в блендер фрукти і будь-яку рідину і натиснути на кнопку. З іншого боку, щоб зробити по-справжньому смачний фруктовий коктейль, потрібно докласти більше зусиль і проявити вміння.

Потрібно ретельно вибирати фрукти, орієнтуючись не тільки на ступінь їх стиглості і якість, але також враховуючи поєднання смаку інгредієнтів. Кількість і тип рідини, яку ви додаєте у фруктовий коктейль, має величезний вплив на аромат і консистенцію напою. Також можна додавати інші інгредієнти, щоб підвищити поживність коктейлю і змінити його смак.

  1. Візьміть фрукти, які ви збираєтеся додати в коктейль. Використовуйте тільки самі спілі і ароматні фрукти. З'єднайте в коктейлі фрукти з різними смаками. Наприклад, мандарини додадуть солодкий і водночас пікантний цитрусовий смак, а банани додадуть вершкову солодкість. Змішуючи різні смаки, можна приготувати більш складний коктейль, ніж використовуючи схожі смаки в одному напої.
  2. Додайте 1 склянку рідини, яку ви обрали, в блендер. Серед варіантів - соєве молоко, звичайне молоко, йогурт, сік або вода. Якщо вам подобаються більш рідкі коктейлі, додайте 2 склянки. Краще спочатку додати менше, щоб потім можна було виправити консистенцію.
  3. Додайте фрукти в блендер. При необхідності поріжте фрукти на шматки. Також можна додати мед, спіруліновий або протеїновий порошок.
  4. Почніть перемелювати інгредієнти в блендері на низькій швидкості, поступово збільшуючи її до максимальної. Збивайте до отримання однорідної консистенції.
  5. Спробуйте вийшов коктейль. Якщо він дуже густий, додайте ще рідини. Якщо занадто рідкий, додайте фруктів. Можна підправити смак і ступінь солодощі. Якщо коктейль надто солодкий, вичавіть в нього трохи лимонного соку. Якщо він недостатньо солодкий, додайте меду. Знову збийте коктейль в блендері і спробуйте, щоб переконатися, що домоглися бажаного смаку.