Як відрізнити iphone від підробки.

Зараз все частіше спостерігаються випадки продажу «підпільних» телефонів. Вартість деяких з них досить велика, а низька собівартість штовхає недобросовісних громадян на продаж контрафакту, хоча не сертифікований товар заборонений до продажу. Щоб не потрапити в халепу потрібно вміти відрізнити справжній iPhone від грубої китайської підробки .
Вам знадобиться
  • Телефон iPhone оригінал/не оригінал.
Інструкція
1
Вивчіть комплектацію. Ви можете зробити це на офіційному сайті Apple. Якщо це оригінал, вона повинна повністю збігатися.
2
Уважно огляньте коробку: її оформлення і зовнішній вигляд. Справжня коробка виконана якісно і має декілька унікальних особливостей по частині дизайну.
3
Дістаньте і вивчіть зарядний пристрій. На ньому не повинно бути ієрогліфів, і його вага повинна бути не менше 60 грам.
4
Уважно огляньте навушники. Відрізнити їх від підробки найскладніше, бо зовні вони майже не однакові. Але є один нюанс: у навушників оригінального iPhone провід м'який.
5
Зверніть увагу на зовнішній вигляд пристрою. Зазвичай підробка легша і не має звуковиводящіх каналів, внаслідок чого рівень гучності низький.
6
Відкрийте задню кришку телефону. Насправді оригінал є цілісним моноблоком, не фахівцю ніяк не зможе зняти задню кришку або як-небудь розібрати телефон.
7
Вивчіть програмну частину пристрою. Тут відмінності підробки від оригіналу на обличчя, тому що спостерігається відсутність багатьох функцій, але зате пропонується ТВ-тюнер, який в оригінальному iPhone відсутня.
Зверніть увагу
Будьте обережні з шахраями і не купуйте телефони в місцях, де торгують б/у продукцією, там ви найімовірніше зустріти не оригінальний iPhone, а підробку. Також в мережі існує чимало китайських інтернет-магазинів, які торгують недорогою продукцією. Куплені там телефони коштують набагато дешевше і обов'язково є підробкою.
Корисна порада
Найкраще відвідайте офіційний офіс продажів iPhone і попросіть включити і подивитися один примірник. Після того цього ви навряд чи помилитеся надалі.