Як навчитися танго самому.

Танго з моменту свого існування хвилює серця і душі людей своєю експресивністю і пристрасністю. Красиві рухи, можливість показати свої почуття без слів, романтика дотиків і невід'ємний сексуальний магнетизм танцю з кожним роком залучають все більше прихильників.
Вам знадобиться
  • Музичний супровід, в ідеалі - партнер, комп'ютер, вихід в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили навчитися танцювати танго самостійно, отже, можна не розглядати варіанти навчання в групах або танцювальних школах. Заходьте в інтернет і завантажуйте відео уроки, навчальні танго.
2
Уважно переглядайте пропоновані руху і намагайтеся відтворити їх максимально точно.
3
Не поспішайте пройти весь відеокурс до кінця, відточуйте руху, надаючи їм потрібну легкість і грацію.
4
Візьміть кілька уроків в школі танців або у тренера, для того, щоб не допустити помилок в постановці рук, ніг, рухів.
5
Запросіть на свої самостійні заняття партнера, хоча б на деякі з них. Це необхідно для того, щоб ваші рухи були максимально реалістичні, адже танго - танець парні, і багато жіночі рухи неможливі без зустрічного руху чоловіка.
Зверніть увагу
Навіть якщо ви не зовсім впевнені в правильності виконання рухів, намагайтеся відвідувати танцювальні вечірки і відточувати свою майстерність, так би мовити, «вживу». Це допоможе вам позбавитися від можливих помилок і придбати танцювальний досвід в парі.
Корисна порада
Ознайомтеся з історією виникнення танцю, вивчіть техніку різних стилів - все це допоможе вам перейнятися атмосферою танцю і більш вірно відтворювати руху.